Christmas Photo Walk Deventer 2021
Event Information
About this Event
Algemeen
Je gaat samen met Peter aan de slag voor het maken van fijne foto's van mooi verlichte gebouwen en kunstobjecten. We starten met een kopje koffie of thee en een korte uitleg. Kennis van fotografie is helemaal niet noodzakelijk Peter helpt je ter plekke en geeft uitleg over alle aspecten. Voor de gevorderde fotograaf is er ook genoeg te leren.
Wat heb je nodig?
Een camera die je handmatig kan instellen is het meest praktische. Een statief mag niet ontbreken. Je kunt er ook eentje huren van ons. Op de avond zelf krijg je een hand out met technische informatie over het fotograferen.
Arrangementen
Groepen kunnen ook terecht op een afwijkende datum en/of tijd. Ook is het mogelijk om via ons een diner en/of overnachting te boeken.
Meer info + vragen
Neem gerust contact op als je vragen hebt! Bellen of WhatsAppen kan via nummer 06 553 683 30. Bezoek ons ook op Instagram: https://www.instagram.com/christmasphotowalkdeventer/ of Facebook: https://www.facebook.com/christmasphotowalkdeventer
Reviews
Anne-Lie Boom: een gezellige fotografie avond met uitleg, tips en tricks! Je krijgt de ruimte voor je eigen creativiteit of ideeën maar ben je even inspiratieloos, dan krijg je goede hulp. Je ontmoet leuke mensen met dezelfde passie. Peter leidt je met de Christmas Photo Walk naar de mooist verlichte plekjes in Deventer.