Free

Event Information

Share this event

Date and Time

Location

Location

Radisson Blu Carlton Hotel

3 Hviezdoslavovo námestie

811 02 Bratislava

Slovakia

View Map

Friends Who Are Going
Event description

Description

CFO Roka je ocenenie osobností za ich mimoriadny prínos, profesionálne výsledky a verejnú aktivitu v oblasti finančného riadenia na Slovensku.

Anketa CFO roka vstúpila tento rok do deviateho ročníka a chce oceniť výnimočné výsledky finančných riaditeľov v slovenských firmách za rok 2016.

Slávnostné podujatie po prvýkrát organizované v spolupráci so CFO Clubom formou gala večere pre 100 pozvaných VIP hostí s partnermi. Na podujatie sa nie je možné registrovať, ak nie ste medzi pozvanými hosťami. Môžete nás však v prípade záujmu informovať a my Vás radi na zoznam, v prípade voľných miest, a po schválení vyhlasovateľmi súťaže, pridáme!

V tomto ročníku sa v užšom výbere stretli štyria výnimoční kandidáti. Prešli niekoľkými kvalitatívnymi a kvantitatívnymi hodnoteniami a teraz je na Vás, aby ste vybrali toho najlepšieho. Hlasujte a pomôžte nám oceniť osobnosť, ktorá si za svoje profesionálne výsledky i verejnú aktivitu zaslúži uznanie a môže reprezentovať úspešných slovenských finančných riaditeľov doma i vo svete.

Ďakujeme a tešíme sa na stretnutie!

Share with friends

Date and Time

Location

Radisson Blu Carlton Hotel

3 Hviezdoslavovo námestie

811 02 Bratislava

Slovakia

View Map

Save This Event

Event Saved