BUSINESS DRIVE: JAUNO VERSLO FINANSAVIMAS: NUO IDĖJOS IKI STARTO

Actions Panel

BUSINESS DRIVE: JAUNO VERSLO FINANSAVIMAS: NUO IDĖJOS IKI STARTO

By UAB Glaveckaite Media/ BZN start

When and where

Date and time

Thursday, March 17, 2016 · 6 - 8pm EET

Location

MRU LAB (nauja, moderni inovacijų LAB) 55 Didlaukio gatvė 08303 Vilnius Lithuania

Description

JAUNO VERSLO FINANSAVIMAS: NUO IDĖJOS IKI STARTO

MODERATORĖ: Živilė Baubonienė

18.00–18.05
ĮŽANGA apie verslo finansavimo būdus.

18.05–18.30
Jauno verslo sėkmės istorija, gavus finansavimą ir išvysčius verslą
Kaip rasti verslo nišą ir tinkamą verslo modelį, kurio plėtra patikėtų bankas?

PRANEŠĖJAI: „Rentam.lt“ įkūrėjai Armandas ZRELSKIS ir Mantas JUKNELIS. Vaikinų merginos suvedė dėl bendro tikslo, o pirmoji verslo nesėkmė davė naudingų pamokų vystant dabartinį verslą. Jau daugiau nei metus vystomas verslas duoda vaisių!

18.30–18.55
Jauno verslo finansavimas skolintomis lėšomis
Kaip gauti atsakymą TAIP? Ką svarbu žinoti, kokių klaidų vengti ir kokius namų darbus paruošti?

PRANEŠĖJAS: Vaidas ŽAGŪNIS, SEB banko Finansavimo paslaugų departamento direktorius. Per metus į banką kreipiasi apie 5 tūkst. jauno verslo atstovų. Kiek iš jų sulaukia sėkmingo finansavimo?

18.55-19.20
Ar įmanoma verslo pradžia tik turint idėją? Verslo finansavimas su valstybės investicijomis
PRANEŠĖJA: Viktorija VAITKEVIČIENĖ, UAB „Investicijų ir verslo garantijos“ Projektų valdymo skyriaus projektų vadovė.

19.20–19.55
Jauno verslo finansavimas pritraukiant investicijas
Kaip pavyko pritraukti investicijas ir kaip atrodo verslo vystymas šalia investuotojo? Į ką orientuotis – augimą ar pelną?

PRANEŠĖJAS: Tomas MARTŪNAS, startuolio „Foodout.lt“ vystytojas ir „LTk Capital“ partneris.
Per dvejus metus „Foodout.lt“ pritraukus investicijų trijose rinkose – Lietuvoje, Latvijoje ir Irane – pasiekta jau 3 mln. eurų apyvarta ir džiaugiamasi daugiau kaip 100 darbuotojų komanda.

19.55 - 20.00
Diskusijos.

About the organizer

2011 m. buvo sukurtas prekių ženklas „bzn start“ ir pradėtas leisti spausdintas mėnesinis verslo leidinys. Šios idėjos iniciatorė ir įkūrėja Živilė Glaveckaitė. 2015 m. nuspręsta atsisakyti spausdinto leidinio ir koncentruotis į spartesnį portalo bznstart.lt vystymą. „bzn start“ portalas tapo jauno ir augančio verslo žiniasklaidos ir verslo renginių žaidėju. 2016 m. suvienytos jėgos su investiciniu fondu „Nextury Ventures“, kuris tapo „bzn start“ dalininku. Įmonė plėtoja didžiausią Lietuvoje jauno verslo platformą, vienijančią jauno verslo atstovus ir greitai augančias jaunas įmones, taip pat organizuoja įvairius verslo renginius ir prisideda kitomis iniciatyvomis, kurios padeda jaunam verslui tapti žinomesniam, plėtoti verslą, dalintis patirtimi ir kt.

2019 m. įmonė, pasitelkusi į pagalbą profesionalius konsultantus, sukūrė naują „bzn start“ strategiją ir pristatė atnaujintą svetainę, atitinkančią šių dienų poreikius ir funkcionalumą. Naujasis „bzn start“ – tai žinių centras augančiam verslui, kuriame skatinsime dalintis patirtimi, girtis laimėjimais, kalbėti apie klaidas, sprendimo būdus. Pagrindinis šios veiklos tikslas – padėti auginti verslą. Suprantame, kad viskas prasideda nuo geros idėjos. Vėliau reikia motyvacijos ir būtinų žinių – įrankių, leidžiančių pasiekti savo verslo tikslą ir keliauti į žvaigždes!