€3,000

Перший Український експортний Bootcamp для агробізнесу

Event Information

Share this event

Date and Time

Location

Location

Nice

Sophia Antipolis

Nice

France

View Map

Refund Policy

Refund Policy

Refunds up to 7 days before event

Event description

Description

Evolving Market має честь запросити Вас на Перший Український експортний Bootcamp для агробізнесу, який відбудеться ​26-30 березня 2018 року у Франції (м. Ніцца, Sophia Antipolis).

Для кого цей Bootcamp? Для топ-менеджменту українських виробників овочів та фруктів, м'ясних та молочних виробів, зернових та олійних культур, риби та морепродуктів, ветеринарних препаратів, насіння та ЗЗР, а також для провайдерів професійних послуг для агробізнесу, які мають бажання експортувати до Франції.

Чому саме Bootcamp? Бо ми впевнені, що українським експортерам потрібні лише практичні знання, прямі місцеві контакти та швидка менторська підтримка, які можна одразу застосувати на практиці.

Саме навчання у форматі "інтенсивного навчального табору" відкриє можливості отримати унікальні знання, досвід та навички, які нададуть необхідного прискорення Вашому експортному бізнесу, дозволять уникнути типових помилок та грошових втрат, збережуть час на багаторазові подорожі при налагодженні контактів у Франції.

ЩО ВИ ОТРИМАЄТЕ?
° Практичні знання "з перших вуст" у сфері сертифікації, податків, експортного законодавства, митного та валютного контролю, каналів дистрибуції, доставки та логістики, відкриття компаній та представництв, страхування ризиків, тощо
° Огляд ринків та споживання овочів та фруктів, м'ясних та молочних виробів, зернових та олійних культур, риби та морепродуктів, ветеринарних препаратів, насіння та ЗЗР у Франції
° Огляд ринку органічної продукції Франції
° Огляд ринку послуг для компаній у сфері сільського господарства Франції
° Опис структури та схем дистрибуції Франції по продуктовим категоріям
° Закупівельні ціні та умови ​французьких супермаркетів та магазинів
° Можливості торговельного та інвестиційного фінансування від французьких банків


Більше інформації: http://a7conf.com/upcoming-events/ueb-agri-and-food-18

Share with friends

Date and Time

Location

Nice

Sophia Antipolis

Nice

France

View Map

Refund Policy

Refunds up to 7 days before event

Save This Event

Event Saved