Free

Book Reading and Signing with Mohsen Namjoo | رونمایی و امضای کتاب ۴ مقاله

Event Information

Share this event

Date and Time

Location

Location

AZPCC

7330 East Earll Drive

Suite L

Scottsdale, AZ 85251

View Map

Event description

Description

We are very proud to annouce that Mohsen Namjoo introduces his latest work, Four Articles (4 Maghaleh) by reading parts of the book and signing it. 4 Maghaleh is a collection of four articles that were written in different years. He explores the history of Iranian music through political and social history of Iran in these articles.

This is a Free event and it is in Farsi language. Please print your RSVP tickets in order to enter the venue. Also, you can call (480) 628-0470 to reserve your seat.

محسن نامجو، پس از کتاب موفق «دُرّاب مخدوش»، دومین کتابش را در نشر ناکجا در پاریس منتشر کرده است. این کتاب با عنوان «۴ مقاله» مجموعه‌ای از چهار نوشتار است که در سال‌های مختلف نوشته است. او در این نوشتارها به بررسی تاریخی موسیقی ایران پرداخته و از این دریچه به دل تاریخ اجتماعی و سیاسی ایران می‌‌رود و با بیانی خوش‌خوان و قصه‌گونه دست به نقادی می‌زند. از نقد گذشته‌گرایی و نوستالژی‌پسندی - که روز به روز هم در بین ایرانیان محبوب‌تر می‌شود- و تبعات آن بر هنر ایران در یک نوشتار، تا نگاهی به تحول موسیقی ایران پس از انقلاب اسلامی و چگونگی به خدمت گرفتن آن در سرودهای دوران انقلاب و جنگ یا از آنِ خود سازی سبک پاپ، و تشکیل گروه‌های آلترناتیو و زیرزمینی در نوشتاری دیگر. او همچنین در نوشته‌ای این ایده را طرح و بسط می‌دهد که چطور موسیقی سنتی ایران با مفهوم استبداد سازگار است. این‌ها و موضوعاتی دیگر، درونمایه‌ی کتابی‌ست که نامجو، خود، بسیار دوست‌می‌داردش و آن را عصاره‌ی زندگی موسیقایی‌اش می‌داند.

در این گردهم‌ایی محسن نامجو با خواندن بخش‌هایی از جدیدترین اثر خود، کتاب چهار مقاله، به معرفی آن می‌پردازد. این برنامه با جلسه پرسش و پاسخ به پایان می‌رسد. «چهار مقاله» همراه با نسخه‌ی گویای کتاب، با صدا و موسیقی محسن نامجو به علاقه‌مندان به فروش می‌رسد.

این برنامه رایگان است و به زبان فارسی اجرا خواهد شد. ظرفیت این برنامه محدود است، لطفا برای حضور بلیط خود را پرینت کنید و همراه داشته باشید.همچنین برای رزرو کردن می‌توانید هر روز از ساعت ۵ بعدازظهر تا ۹ شب با شماره ۵۹۱۷-۸۱۸-۷۴۰ تماس بگیرید.

Share with friends

Date and Time

Location

AZPCC

7330 East Earll Drive

Suite L

Scottsdale, AZ 85251

View Map

Save This Event

Event Saved