Free

Event Information

Share this event

Date and Time

Location

Location

Uniq Hall

2 b Maslak Ayazağa Caddesi

İstanbul, İstanbul 34396

Turkey

View Map

Friends Who Are Going
Event description

Description

Big Bang | Start-up Challenge: Dünyanın lider girişimcilik etkinliklerinden biri olmayı hedefleyen Big Bang, erken aşama teknoloji girişimlerini iş dünyası ile buluşturmaktadır. Her yıl Kasım ayında, teknolojik girişimlerin sahnelendiği, rekabetin yüksek olduğu ve temponun hiç düşmediği “Türkiye’nin Girişimcilik Sahnesi Big Bang”; girişimcileri yatırımcıların ve fonların odağı haline getirmekte, girişimcilerin şirketleşme aşamalarında finanse edilmesine, yatırımcılarla tanışma ve olası müşterilere erişebilmesine destek olmakta ve toplamda 5 milyon TL değerinde (2016 verileri) ödül ve yatırıma erişmesine olanak sağlamaktadır.

Erken aşama kuluçka merkezinde fikirlerini geliştiren girişimcilerin arasından pazara en yakın olanlarının seçilerek sahne aldığı Big Bang’de, izleyici olarak yer alan potansiyel girişimciler ve yatırımcılar da yenilikçi fikir ve iş modellerinden haberdar olma ve yükselen girişimler ile tanışma fırsatı elde etmektedirler.

Big Bang’de sahne almayı hak eden girişimcilere; basın, paydaş, iş birliği olanakları, yatırımcılarla tanışma ve olası müşterilere erişebileceği bir ortamı sağlamaktadır. Tüm bunlara ek olarak; sahneye çıkan girişimler, 1 yıl süreyle erken aşama kuluçka merkezinin kuluçka programına girmeye hak kazanmaktadır.

Share with friends

Date and Time

Location

Uniq Hall

2 b Maslak Ayazağa Caddesi

İstanbul, İstanbul 34396

Turkey

View Map

Save This Event

Event Saved