Free

Bezpłatna konferencja Cloud Computing

Event Information

Share this event

Date and Time

Location

Location

Courtyard by Marriott Warsaw Airport

1 Żwirki i Wigury

00-906 Warszawa

Poland

View Map

Event description

Description

Miło nam poinformować, że już 29 października w Warszawie odbędzie się kolejna edycja konferencji ☁ Cloud Computing GigaCon ☁

Niezależnie od tego czy są już Państwo użytkownikami rozwiązań opartych na cloud computingu czy jeszcze się Państwo do nich nie przekonali, zapraszamy serdecznie do całkowicie bezpłatnego udziału w konferencji, która pomoże rozwiać wszelkie wątpliwości odnośnie tych właśnie rozwiązań.

Postaramy się pokazać, że model chmury może być bardzo przydatny w codziennej pracy, jak wykorzystać w pełni oferowane nam narzędzia i przede wszystkim jak zapewnić bezpieczeństwo (również pod względem regulacji prawnych).

Będzie to wspaniała okazja do zapoznania się z przeglądem technologii chmurowych!

W programie czekać będzie oczywiście kilka bardzo ciekawych prelekcji, które przeprowadzone zostaną przez doświadczonych Ekspertów.

Cały czas uzupełniamy informacje na stronie internetowej wydarzenia i będą pojawiać się nowi wystawcy, tematy prelekcji i inne notyfikacje.

Udział w wydarzeniu jest całkowicie bezpłatny, aczkolwiek jedynym warunkiem uczestnictwa jest wcześniejsza rejestracja, którą wraz z innymi szczegółami znajdą Państwo na stronie: http://gigacon.org/event/cloud_waw_19

Share with friends

Date and Time

Location

Courtyard by Marriott Warsaw Airport

1 Żwirki i Wigury

00-906 Warszawa

Poland

View Map

Save This Event

Event Saved