BeWise loeng: Praktilised tööriistad jätkusuutlike projektide läbiviimiseks
Free
BeWise loeng: Praktilised tööriistad jätkusuutlike projektide läbiviimiseks

BeWise loeng: Praktilised tööriistad jätkusuutlike projektide läbiviimiseks

Event Information

Share this event

Date and Time

Location

Location

Bliss Maja Konverentsikeskus

17 Mustamäe tee

10616 Tallinn

Estonia

View Map

Friends Who Are Going
Event description

Description

BeWise loeng: Praktilised tööriistad sotsiaalselt ja keskkonnaalaselt jätkusuutlike projektide läbiviimiseks

Selleks, et asuda keskkonnahoidlikumalt ja nii omavahel kui ka teiste liikidega rohkem koostöös elama, ei pea ootama kuniks elekter ära läheb või meile tuttav tsivilisatsiooni ning majandusmudel kokku kukub - sellega võib alustada juba täna. Ökokogukondlike põhimõtete järgi elamiseks pole tarvis end internetist jäädavalt lahti ühendada ega püüda omavalmistatud rõivastes ja püstkojas talve üle elada - saab ka palju mugavamalt ja linnatingimustes.

Praktilisi tööriistu ja näiteid sihipäraseks jätkusuutlikuks tegutsemiseks jagab 7. detsembril kell 18:30 Gaia Akadeemia õpetaja ja Eestimaa Looduse Fond, "Teeme Ära!" / "Let’s Do It World!" liikumise arendaja Toomas Trapido avalikus loengus "Praktilised tööriistad sotsiaalselt ja keskkonnaalaselt jätkusuutlikke projektide läbiviimiseks".

Loeng on interaktiivne ja praktiline. Peale põgusat sissejuhatust teemasse toimuvad väikestes gruppides suunatud grupivestlused maailmaparandamise ja koostöö teemal, mille osas tehakse ka kokkuvõtted ja arutatakse tekkinud küsimusi/ettepanekuid.

Loengus räägitakse lähemalt:

  • Kuidas konkurentsilt koostööle orienteeruda ja liigina ellu jääda?

  • Kuidas efektiivselt suhelda ja teineteist ära kuulata?

  • Mis on avatud ringi meetod?

  • Mida kujutab endast draakoniunistamine ehk eriti edukate projektide juhtimise meetod?

Toomas Trapido on viimased 25 aastat teadlikult püüdnud aru saada loodusest, inimesest ja evolutsioonist. Ta on üks ökokogukondade liikumise ja Gaia hariduse maaletoojatest ning siin juurutajatest. Täna veab ta Gaia Akadeemiat, õpetab ja õpib Tallinna Ülikoolis ja Tallinna Waldorfkoolis.

Loeng toimub Bliss Maja Konverentsikeskuse ruumis "Teadlikkus" ja on kõigile osalejatele TASUTA (eelnev registreerimine vajalik)!

BeWise projekti eesmärk on pakkuda Eesti kõrgharidusele lisaväärtust, aidates Eesti kõrgkoolidesse vahendada praktikutest külalislektorid.

Rohkem infot BeWise projekti kohta:

bewise.jcitallinn.ee või www.facebook.com/jci.bewise

NB!

REGISTREERIMINE: Loengule registreerumine käib ainult läbi registreerimislingi!

PILET: Registreerumisel tuleb Sulle meili peale registreerumise kinnitus koos piletiga (PDF) –selle alusel pääsed loengule. Antud piletil olev QR kood tuleb Sul saabudes ette näidata kas paberil või mõnel nutiseadmel. Laadides oma telefoni Eventbrite rakenduse, on Sul alati võimalus selle kaudu loengule registreerida ja sealtsamast ka QR koodi näidata.

OOTELIST: Kui registreerudes selgub, et kohad on täis, on Sul võimalus lisada ennast ootelisti - kui kohad vabanevad, anname Sulle sellest vastava e-mailiga teada - registreerumiseks tuleb Sul vajutada e-mailis olevale lingile, kust avaneb registreerimise vorm, mis tuleb ära täita. Vabanenud koht on Sinu jaoks vaba 5 tundi - kui Sa selle aja jooksul ei registreeru, läheb vaba koht järgmisele inimesele ootelistis.

Share with friends

Date and Time

Location

Bliss Maja Konverentsikeskus

17 Mustamäe tee

10616 Tallinn

Estonia

View Map

Save This Event

Event Saved