€43.33

BE YOU vasaros festivalis moterims

Event Information

Share this event

Date and Time

Location

Location

InTegra House

14158 Daugirdiškės

Lithuania

View Map

Event description

Description

Jau KETVIRTASIS tradicinis BE YOU vasaros festivalis moterims suburiantis bendramintes į ratą bendroms praktikoms ir patyrimams. Rugpjūčio 18 d. kviečiame švęsti savo autentišką, vienintelę ir nepakartojamą AŠ.

Programos metu Tavęs laukia:

  • turtinantys vidinę išmintį patyrimai, kurie padės dar labiau pažinti savo vidinį pasaulį ir artėti prie savo esmės.

  • asmeninės ir dar negirdėtos Leonoros ir Be You komandos įkvepiančios ir išlaisvinančios savirealizacijos istorijos.

  • šią patyriminę kelionę, skirtą tik moterims vainikuos šventinė ir įgalinanti kakavos ceremonija tiesiai iš Gvatemalos.

  • bendraminčių ratas, kuriame ne tik pasisemsi sau atsakymų į rūpimus klausimus bet ir atrasi įkvepiančių ir padrąsinančių draugysčių (tai tapo jau mūsų kasmetinio renginio traukos ašis)


Esi kviečiama prisijungti į šį ypatingą ir išskirtinį, tik kartą per metus vykstantį renginį specialiai skirtą moterims. Tavęs laukią širdį atverianti aplinka ir išlaisvinantis bendraminčių ratas, kuriame ne tik pasisemsi sau atsakymų į rūpimus klausimus bet ir atrasi įkvepiančių ir padrąsinančių draugysčių.

Šis renginys skirtas Tai, kuri jaučia atsakomybę už dar neišnaudotas bet duotas gyvenimo galimybes. Niekad nepamiršk, jog pasirinkai gyventi, nes turi teisę mėgautis, padėti, dalintis ir įkvėpti. Pasauliui reikia Tavęs.


Turi klausimų? Susisiekime: info@leonorabeyou.com


Share with friends

Date and Time

Location

InTegra House

14158 Daugirdiškės

Lithuania

View Map

Save This Event

Event Saved