Free

Bayer Grants4Apps Buluşması - Bilkent Cyberpark

Event Information

Share this event

Date and Time

Location

Location

Bilkent Cyberpark

Cyberplaza No:4/B Kat 1

Bilkent, Ankara 06800

Turkey

View Map

Event description

Description

25 Şubat 2019 tarihinde, saat 14:00'te Bayer'in Girişim Hızlandırma Programı Grants4Apps Turkey için Bilkent Cyberpark çatısı altında bir araya geliyoruz! Bayer yöneticileri, Bayer'den mentorlarımız, G4A mezunları ve Hackquarters ekibinin katılacağı organizasyonda hem sağlık alanındaki girişimcilere Bayer'in verdiği desteklerden haberdar olabilir hem de yeni dönemdeki Grants4Apps Turkey programı hakkında daha fazla bilgi alabilirsiniz.

Buluşmamıza hemen şimdi ücretsiz kayıt olabilirsiniz.

Grants4Apps Turkey Hakkında:

Bayer’in küresel çapta yürüttüğü girişim hızlandırma programı Grants4Apps’in (G4A) Turkey’in ikincisi başlıyor. Başvuranlar arasından özel bir jüri tarafından seçilecek girişimler, 60 bin TL hibenin yanı sıra 100 gün süreli bir çalışma ortamı ve mentorluk eğitimi imkanına sahip olacak.

G4A Turkey bu yıl kapsamını genişleterek insan ve hayvan sağlığının yanı sıra tarım ve çevre sağlığı alanlarına ve kurumsal firmalara iş ve teknoloji çözümleri sunmaya odaklanıyor. Programa Türkiye’nin her yerinden, üzerinde çalışılabilecek yalın bir ürüne (MVP) ya da prototipe sahip olan ve sağlık, tarım, hayvancılık, çevre sağlığı gibi sektörlerin çalışanlarına ve/veya hastalara fayda sağlayacak teknoloji, bilişim ve iş modeli çözümleri sunan 18 yaşından büyük her girişimci birden fazla projeyle başvurabiliyor.

Siz de bu alanlarda fikir aşamasını geçmiş, yaratıcı iş modeli, teknoloji ya da IT çözümlerine sahipseniz başvurularınızı 28 Şubat’a kadar bekliyoruz.

https://g4a.health/turkey/

Share with friends

Date and Time

Location

Bilkent Cyberpark

Cyberplaza No:4/B Kat 1

Bilkent, Ankara 06800

Turkey

View Map

Save This Event

Event Saved