Skip Main Navigation
Page Content
This event has ended

Save This Event

Event Saved

BarCamp Žilina

Franz Milec

Saturday, June 22, 2013 from 10:00 AM to 7:00 PM (CEST)

BarCamp Žilina

Ticket Information

Type Remaining End
Quantity
Ticket Sold Out Ended Free  

Share BarCamp Žilina

Event Details

BarCamp je medzinárodná sieť user-generated otvorených konferencií, na ktorých sa z účastníkov stávajú prednášajúci. Je to stretnutie ľudí, ktoré sa zrodilo z túžby po zdieľaní a učení v otvorenom prostredí. Zámerom tohto podujatia sú nielen prednášky a ukážky, ale hlavne diskusia a spolupráca prednášajúceho s publikom.

Prvé BarCampy sa sústreďovali najmä na open source komunitu, no časom sa okruh tém rozrástol, klasický BarCamp však zostáva v medziach IT, marketingu, sociálnych médií a dizajnu. Existujú aj tematicky zamerané BarCampy, v zahraničí napr. EcoCamp s eko tematikou alebo iPhoneDevCamp so zameraním na developerov aplikácií pre iPhone a iPad.

Šiesty žilinský BarCamp bude opäť na Stanici Žilina-Záriečie. Stanica je kultúrny uzol, ktorý slúži ako miesto pre súčasné umenie. Ako miesto konania sme si ju zvolili kvôli jej netradičnému prostrediu s uvoľnenou a priateľskou atmosférou, ktorú si doposiaľ pochvaľovali všetci zúčastnení a ktorá je podnetná pre diskusiu.

Have questions about BarCamp Žilina? Contact Franz Milec
Attendee List Sort by: Date | First Name | Last Name
Show More

When & Where


Stanica Žilina-Záriečie
3 Závodská cesta
010 01 Zilina
Slovakia

Saturday, June 22, 2013 from 10:00 AM to 7:00 PM (CEST)


  Add to my calendar

Interested in hosting your own event?

Join millions of people on Eventbrite.

Please log in or sign up

In order to purchase these tickets in installments, you'll need an Eventbrite account. Log in or sign up for a free account to continue.