Actions Panel
Baijiu Proeverij in Den Haag
Organiseren Tulpenpaviljoen en Chemsterdam op zaterdag 17 december in Den Haag een unieke Baijiu proeverij.
When and where
Date and time
Location
Laan van Meerdervoort 140 140 Laan van Meerdervoort 2517 BE Den Haag Netherlands
Map and directions
How to get there
Refund Policy
About this event
Baijiu Proeverij in Den Haag
Baijiu is met bijna 11 miljard liter per jaar de meest gedronken sterke drank ter wereld. Dat is meer dan whisky, wodka, gin, rum en tequila bij elkaar! Toch is Baijiu nog niet erg bekend in Nederland. Daarom organiseren Tulpenpaviljoen en Chemsterdam op zaterdag 17 december in Den Haag een unieke Baijiu proeverij.
Hans Ngo van Chemsterdam heeft speciaal voor deze proeverij drie soorten Baijiu geselecteerd, die elk een aparte smaakcategorie vertegenwoordigen. Om goed te kunnen vergelijken wordt er ook nog een Hollandse jenever en een Schotse whisky geproefd. Bij de drankjes worden bijpassende snacks geserveerd.
Als je ouder dan achttien jaar bent kun je je voor de proeverij inschrijven via Eventbrite. Er kunnen maximaal twintig personen deelnemen aan deze proeverij. De voertaal tijdens dit evenement is Engels.
Locatie: Z G Gallery