Free

AYEP- Flutter'a Giriş Atölyesi

Event Information

Share this event

Date and Time

Location

Location

Nisantasi University

Maslak Mahallesi Söğütözü Sk. No:20/Y

Nişantaşı Üniversitesi Maslak 1453 Neotech Kampüsü NishNova Sarıyer/İstanbul

Istanbul, İstanbul 34000

Turkey

View Map

Event description

Description

Flutter Nerelerde Hangi Amaçlarda Kimler Tarafından Kullanılır?

Flutter, Google tarafından geliştirilen, her platformda çalışan, açık kaynaklı ve ücretsiz bir mobil uygulama geliştirme framework'üdür. Öğrenimi kolaydır ve gün geçtikçe popülerlik kazanmaktır.

Bu workshop'da Flutter'ın yapısını ve diğer mobil uygulama geliştirme yöntemlerinden farklarını inceleyeceğiz. Flutter'ın Java, Objective C, ReactNative, NativeScript, Ionic ve Cordova ile teknik ve performans olarak karşılaştıracağız.

Flutter'la uygulama geliştirmeye nasıl başlayabileceğinizi öğreneceğiniz atölyemizde, profesyonel mobil uygulamaları hızlı ve kolay geliştirmenin nasıl mümkün olduğunu göreceksiniz.

Eğitim Programı:

- Flutter Nedir, Nasıl Çalışır?
- Neden Flutter - ReactNative, NativeScript, Java, ObjectiveC, Cordova ile Karşılaştırma
- Flutter İle Uygulama Geliştirmeye Giriş
- Örnek Haber Uygulaması Yapımı

Eğitim Koşulları:

- Eğitim 23 Şubat 2019 tarihinde gerçekleşecektir.
- Eğitim yerimiz Nişantaşı Üniversitesi Maslak 1453 NeoTech Kampüsü’nde NishNova İnovasayon Merkezi ofisi olacaktır.
- Eğitim programı, katılımcılarına herhangi bir sertifikasyon hakkı sunmamaktadır.
- İhtiyaç zorunluluğunda katılımcıların kendi bilgisayarlarıyla gelmeleri önemle rica olunur. Getirmelerine bizce bir zorunluluk yoktur.
- İhtiyaç zorunluluğunda yanınızda ikili veya üçlü priz getirmeniz size kolaylık sağlayacaktır.
- Eğitim programı süresince sınırsız kahve ve çay ikramımız mutlaka olacaktır.
- Eğitim ücretsizdir! Ancak ricamız; '@aytungacom tarafından düzenlenen #flutter 'a Giriş Atölyesine katılıyorum!' vb.. bir paylaşım ile, aktif olduğunuz (twitter, vb..) sosyal ağlardan bize destek olmanız, bizleri çok mutlu edecektir.

Flutter-TRHerkese Açık Grup · 7 üyeGruba KatılAçık Kaynaklı Flutter bilgi, kaynak paylaşımı ve soru-cevap topluluğudur. Flutter'la ilgilenen herkese açıktır.

Bahadır Birsöz Kimdir?

Bahadır Birsöz 1987 yılında Bartın'da dünyaya geldi. Temel eğitimini Bartın'da tamamladı. Boğaziçi Üniversitesi İnşaat Mühendisliği bölümünde yüksek öğrenimine başladı. 2008 yılında PHP geliştiricisi olarak kariyerine başladı. 2014 yılında 'Zend Certified PHP Engineer' sertifikasını kazandı. 10 yıllık profesyonel kariyerinde birçok masaüstü, web ve mobil uygulama geliştirdi ve Linux sunucu yönetimi yaptı. 2 Haziran - 19 Ağustos 2018 tarihleri arasında, 15 katılımcının katıldığı eğitimde, Üsküdar Fikir Sanat Merkezi ile ortak gerçekleştirilen, ücretsiz AYEP - PHP'de, PHP uzmanı olarak sertifikalı eğitim verdi. Yine Aytunga bünyesinde verilen 'Linux'un Temelleri ve Başlangıç Seviyesi Yapılacaklar' atölyesinin eğitmenliğini üstlendi. Ekim ayı itibariyle 'yeMarko' adlı startup girişiminin de kurucusudur.

Aytunga'nın Amacı Nedir?

Biz Aytunga ailesi olarak, uzun bir süredir kuluçka merkezimiz Nişantaşı Üniversitesi NishNova İnovasyon Merkezi'nin mekan sponsorluğu ile ücretsiz etkinlik ve atölyeler (workshoplar) düzenliyoruz. Bunların sonuncusu; Volkan Şengül'ün iyi, kötü ve çirkin konseptiyle 'React & Redux ile Uygulama Geliştirme Atölyesi'ydi. Amacımız: bilgi aktarımı sağlayan nitelikli kişilerle, bu içeriği tüketecek kişileri aracı olarak bir araya getirerek, oluşturmak istediğimiz platformun hedef kitlesini topluluğa dönüştürmeyi arzuluyoruz. Bizi @aytungacom sosyal hesaplarından takip edebilir, böylece topluluğumuzun destekçisi olarak, bir parçası olabilirsiniz. www.aytunga.com yakında hizmete girecektir! Bizi takipte kalın!

NishNova Nedir?

Girişimcilik Ofisi, üniversite-sanayi işbirliklerinin oluşturulduğu Teknoloji Transfer Ofisi ve öncelikli akademisyenler olmak üzere kamu destekli projelerin hazırlandığı ve çalıştığı proje 360 ​​° 'lik bir İnovasyon Merkezi'dir.

Nişantaşı Üniversitesi Maslak 1453 NeoTech kampüsü içinde yer. NishNova Kuluçka Merkezi'nde prototipten ürün, prototipten ürün, ilk ürün satış, teknik ve işletme eğitimleri, teknik danışmanlık ve kurum hizmetleri.

Bu alanlar Nishnova girişimlerinden biri olan Aytunga, Nishnova ile beraber faaliyet serisine 'TOGETHER' ile başlamış bulunmaktadır. İki haftada bir Perşembe akşamları düzenlenecek olan, girişimcilik ekosisteminin tanınmış ve başlangıç ​​girişimleri bir konu başlığının buluşturacağımız 'TOGETHER' etkinlik serimize davetlisiniz.

Share with friends

Date and Time

Location

Nisantasi University

Maslak Mahallesi Söğütözü Sk. No:20/Y

Nişantaşı Üniversitesi Maslak 1453 Neotech Kampüsü NishNova Sarıyer/İstanbul

Istanbul, İstanbul 34000

Turkey

View Map

Save This Event

Event Saved