Autentiško gyvenimo dirbtuvės su Leonora Be You Osle

Event Information

Share this event

Date and Time

Location

Location

Kundalini Yoga Skolen - Senter for Bevegelse, Helse & Bevissthet

30 Professor Dahls gate

0260 Majorstuen

Norway

View Map

Event description

Description

Kaip dažnai užduodi sau klausimus:
 • Kaip pakreipti savo gyvenimą tinkama linkme?
 • Kaip atrasti ir pamilti save?
 • Kaip palaikyti aistrą ilgamečiuose gyvenimo santykiuose?
 • Kaip kantriai ir su žaisminga meile auginti vaikus?
 • Kaip puoselėti veiklą, kuri patinka, o ne kurią reikia vykdyti?
 • Kaip išeiti iš „užburto" baimių rato ir tobulėti savirealizacijos laisvėje?
Tai, ko nemoko mokykloje turime išmokti pačios. Laimei, dažnai pats likimas mums atsiunčia išmintingų pagalbininkų. Tereikia nuspręsti, jog geriausias laikas pradėti kurti savo laimę yra DABAR. Pirmą kartą Osle - požiūrį iš pagrindų keičiančios, 2 dienų laimingo gyvenimo kūrimo pamokos su Leonora Be You.

Po susitikimo džiaugsiesi:
 • Minčių ir sąmonės lengvumu;
 • Kokybiškesniu ir ramesniu miegu;
 • Pakantumu ir meile sau;
 • Aiškiu savo norų planu;
 • Geresne intuicija.
Asmeninio tobulėjimo ir sąmoningo moteriškumo ilgametė praktikė, psichologė, knygos "Sielos aritmetika" autorė Leonora PASIDALINS patirtimi apie savo kelionę harmonijos link, ĮKVĖPS keistis, IŠTRAUKS iš nuolatinių abejonių liūno ir PADĖS surasti atsakymus į esminius būties klausimus. Ankstesniuose susitikimuose dalyvavusios moterys teigė, jog vidinė ramybė, drąsa, ryžtas ir lengvų minčių srautas užplūdo akimirksniu. „Aš galiu“, „Norisi sugrįžti“, „Nuostabus vidinis atradimas“, „Tikras „kosmosas“, - yra tik keletas iš daugelio, Leonora Be You mokymų įkvėptų atsiliepimų.
NEIK į šį susitikimą vedina vien įdomesnių praktikų paieškų (jei praktikos dažniausiai nugula į tavo asmeninio tobulėjimo „kolekciją“) ar jei ieškai tiesiog greito „nušvitimo“ formulės. PRISIJUNK, jei esi tvirtai apsisprendusi pradėti kurti savo svajonių gyvenimą ir manai, jog tinkamiausias metas tai padaryti yra dabar! Kiekvienam susitikimui Leonora ruošiasi, pasitelkdama jūsų asmeniškai užpildytas anketas ir specialias praktikas kuria atsižvelgdama į kiekvienos sielos unikalumą.
KĄ TURĖTI SU SAVIMI: detaliau informuosime užsiregistravusias.
Vietų skaičius LABAI RIBOTAS!
Londone autentiško gyvenimo dirbtuvėse dalyvavusių moterų atsiliepimai:

"Noriu padėkoti už turiningą dieną, nuostabias praktikas. Dėkui už pasidalintą išmintį, žinias. Padėjote man savyje atrasti ramybę, atsakyti sau į iškilusius klausimus." Judita
"Ačiū Jums, palietėt pačias giliausias sielos kerteles, kuriose slėpėsi daug atsakymų. Ačiū už žinias, už jausmus ir emocijas, ačiū už atsakymus, už kryptį kurią pajaučiau." Laura
"Nuoširdus ačiū už įkvepiantį seminarą, kuris tarsi atgaivimo rusenančią ugnį širdyje ir įpūtė didžiulę liepsną. Pažadu ją išlaikyti ir tobulėti toliau. AČIŪ!" Justina, 36m.
"Be galo dėkinga už nuostabią dieną, įkvėpimą, pasitikėjimo kibirkštėlę, palaimingos energijos bangą" Rasa, 48 m.
"Beprotiškai AČIŪ už nuostabią dieną! Išeinu euforijoj, įkvėpta, dar labiau siekti savo svajonių, puoselėti moteriškumą, jaučiuosi pakylėta į naują energetinį lygmenį!" Vaida, 31 m.
"Nuostabus jausmas, emocija. Jaučiuosi labai palengvėjus. Ačiū Jums labai" Dovilė
"Šio susitikimo laukiau 3 metus, dabar gaila, kad tiek ilgai laukiau. Labai įkvepianti diena, norisi eiti ir vėl daryti tai, apie ką svajojau ir būti savimi. Tikiuosi gyvuosit amžinai:) Didžiausios sėkmės darbe ir gyvenime" Greta, 28 m.
"Aš supratau, kad dėl savo gyvenimo atsakinga aš pati ir kurti gražesnį ir laimingesnį turiu visas sąlygas" Lina, 55 m.
"Ačiū už šiandien magijos dieną. Prisilietėme prie man aktualių temų, priėmimo, pasidalinimo praktika. Ypatingai jau buvau pasiilgus moteriškų praktikų" Živilė, 31 m.

Date and Time

Location

Kundalini Yoga Skolen - Senter for Bevegelse, Helse & Bevissthet

30 Professor Dahls gate

0260 Majorstuen

Norway

View Map

Save This Event

Event Saved