"AR/VR ve Oyunlaştırma Dünyasında Son Gelişmeler" - OYUNDER /G etkinliği GameX 2016
Free
"AR/VR ve Oyunlaştırma Dünyasında Son Gelişmeler" - OYUNDER /G etkinliği GameX 2016

"AR/VR ve Oyunlaştırma Dünyasında Son Gelişmeler" - OYUNDER /G etkinliği Ga...

Event Information

Share this event

Date and Time

Location

Location

Lutfi Kirdar International Convention & Exhibition Center

Gümüş Cad. No:4 Harbiye

Şişli

Istanbul, İstanbul 34367

Turkey

View Map

Event description

Description

Short brief;

Virtual Reality 2016 Update - A year in Retrospect. This presentation will look at the last 12 months for the VR industry, what have we seen in terms of hardware releases, software releases, insights into market trends and data and look at what we expect to see on the horizon in terms of 2017. Augmented Reality.


Blippar will then continue with the next presentation looking at AR.


Finally we invite Yilmaz to talk about gamification in VR, its potentials & limitations, what works & doesnt work etc..

Turkish:

GAMEX 2016 Uluslararası Oyun Fuarı Oyunder'in /G adını verdiği özel sektör etkinlikleri dizisinin özel ayağına ev sahipliği yapıyor. Oyunder 10. kez düzenlediği bu etkinlikler dizisinde sektörel paydaşları, profesyonelleri, ileriye yönelik olarak bu sektörde yer almayı hedefleyenleri ve sektörel gelişmeler hakında daha fazla fikir sahibi olmak isteyenleri buluşturuyor.

"AR/VR ve Oyunlaştırma Dünyasında Son Gelişmeler" paneli ile Oyunder /G Gamex 2016 özel etkinlikleri dizisinde Sanal ve Arttırılmış Gerçeklik (Virtual & Agumented Realty) alanında faaliyet yürüten Şirket/Ekiplerin liderlerini, oluşturdukları potansiyel hakkında fikir sahip olmak isteyenlerle buluşturuyor.

Panel OYUNDER GameX 2016 etkinliklerini dizisinin kısmen olsa da İngilizce olarak gerçekleşecek tek ayağını oluşturuyor.

Oyunlaştırmanın bu teknolojilerle birlikte Oyun Dünyasına etkileri, ileriye yönelik yarattığı firsatlar ve potansiyel olanaklar izleyicilere sunulacak.

İzleyicilere düşen ise anlatılacakları değerlendirip, aktarılan tecrübeyi ve öngörüleri almak ve alanın temsilcilerine sorularını sormak olacak.

Sunucular; Sami Hamid (BAU VR First), Ercan Altuğ Yılmaz (Oyunlastirma.co), Zehra Öney (CEO - Blippar Türkiye)


Kimler Katılmalı;

1-Sanal & Artrrılmış gerçeklik teknolojisini ve Oyun sektöründe gerçekleştirilen uygulamaları anlamak isteyen gençler ve ekipler,

2-Yatırımcı ve Şirket yöneticileri topluluğunda Türkiye'de Sanal gerçeklik tarafında kaydedilen gelişmelere uzak kalmak istemeyenler,

3-(VR) Sanal gerçeklik ve AR (Arttırılmış gerçeklik) tarafında hangi gelişmelerin yaşandığına dair daha fazla fikir sahibi olmak isteyen Yerel yöneticiler, Kamu temsilcileri ve uzmanları,

Önemli Hatırlatma: Etkinliğimiz GameX 2016 Fuar alanı içerisinde bulunan seminer salonlarında gerçekleşecektir. Bu nedenle fuar alanına giriş için ayrıca ek bir kayıt gerçekleştirmeniz gerekmektedir. Etkinliğimiz ücretisizdir. Ancak fuar'a giriş ücretlidir. Etkinliğimize katılımcı olarak kaydınızı ücretsiz biçimde evenbrite üzerinden tamamladıktan sonra ayrıca Gamex 2016 online fuar biletinizi almayı unutmayın.

Share with friends

Date and Time

Location

Lutfi Kirdar International Convention & Exhibition Center

Gümüş Cad. No:4 Harbiye

Şişli

Istanbul, İstanbul 34367

Turkey

View Map

Save This Event

Event Saved