Angel Effect Bilgilendirme Toplantısı

Actions and Detail Panel

Sales Ended

Event Information

Share this event

Date and Time

Location

Location

Starters Hub

No:6 Ecza Sokağı

Istanbul, Istanbul 34330

Turkey

View Map

Event description
İçerisinde olduğumuz girişimcilik dünyamızın melek yatırımcılık boyutuna hız katabilmek için “Angel Effect” girişimimizi başlattık.

About this Event

Uzun bir süredir içerisinde olduğumuz girişimcilik dünyamızın melek yatırımcılık boyutuna hız katabilmek adına “Angel Effect” adı altında girişimimizi başlattık.

Angel Effect’in temelinde özellikle son senelerde edindiğimiz tecrübelere dayanarak girişimlerin erken aşama seviyelerinden VC ve sonraki seviyelere kadar ihtiyaç duydukları etkili yatırım, yüksek etkili mentorluk ve iş ağı desteği alabilecekleri bir dünyaya ihtiyaç duyduğu gerçeği yatmaktadır. 

Bu girişim kapsamında henüz girişimcilik ekosistemine farklı sebeplerle dahil olmaktan çekinmiş ya da yüksek yatırım miktarları yüzünden yatırım yapamamış profesyonelleri de girişimcilik ekosistemine kazandırmayı, yüksek etkili girişimler üretecek bir ekosistemi geliştirmeyi, yurtdışındaki girişimlere de yatırımlar gerçekleştirerek bilgi ve yetenek transfer süreçlerini sağlıklı ve hızlı bir şekilde yapabilmeyi, bu sayede ülkemizdeki yüksek etkili girişim sayısını da üst seviyelere çıkarmayı amaçlamaktayız. Angel Effect ile birlikte, düşük miktarlı yatırım tutarları ile kolektif yatırım yapılabilmesine olanak sağlayacak ortamı yaratacağız. 

Son 2 yıldır emek verdiğimiz ve tüm süreçleri deneyimleyerek geliştirdiğimiz yüksek etkili mentorluk platformu Mentor Effect’ten de burada itici bir güç olarak faydalanacak, daha önce başarılı işleri hayata geçirmiş ya da başarılı işlere liderlik etmiş iş insanları ve üst düzey yöneticileri de yeni nesil iş dünyasının dinamikleri ile donatarak girişimlere “Execution Guide” olarak dahil edeceğiz.

Bu ekosistemin parçalarını tetikleyecek, mobilize edecek çekirdek yatırımcı ağını birlikte oluşturmayı, yeni yatırımcıları da aramıza katıp Angel Effect ailesini büyütmeyi planlıyoruz.

Çıktığımız bu yolculukta hareketimizi hızlandırma ve ekosisteme birlikte değer yaratma aşamasında sizi de lider yatırımcılarımız arasında görmek ve yolculuğumuzda birlikte değerler üretmek isteriz.

Date and Time

Location

Starters Hub

No:6 Ecza Sokağı

Istanbul, Istanbul 34330

Turkey

View Map

Save This Event

Event Saved