Free

Akredite Temel Koçluk Eğitimi

Actions and Detail Panel

Free

Event Information

Share this event

Date and Time

Location

Location

Kişisel Gelişim Online

Rıhtım cad no:50/6

Kadıköy

istanbul, please select 34140

Turkey

View Map

Event description
Akredite Temel Koçluk Eğitimi

About this Event

Online Sertifikalı Eğitim (Ücretli)

Eğitmen: Süleyman Akay

4 haftalık bir program ile, Temel seviyede Koçluk becerileri elde etmek ister misiniz? Zoom uygulaması ile yaptığımız eğitimde, sadece teorik olarak değil, uygulamalı olarak Koçluğu öğrenecek ve eğitim sonunda da uluslararası akredite bir sertifika sahibi olacaksınız.

Koçluk hedeflerinize giden yolda, potansiyelinizi performansa dönüştüren en başarılı yöntemlerin başında gelir. İşiniz her ne olursa olsun, Koçluğu hayatınıza katmanız, daha başarılı olmanıza katkı sağlayacaktır.

Potansiyelim Hakkında:

2011 yılında sadece online sınıf eğitimleri vermek için kurulduk. Geçtiğimiz 10 yılda, 20.000 saatin üzerinde uzaktan eğitim ve seminer ile, Çeyrek milyondan fazla özgün katılımcıya nitelikli eğitim ve seminer sunduk Paylaşım ekonomisi ve pazaryeri mantığı ile çalıştığımız için hep yüksek kalitede hizmet sunuyoruz.

Bugün Yüze yakın eğitmenimiz ve 10 yıllık online eğitim deneyimimiz sayesinde, eğitim içeriği, süreç şeffaflığı, uygulama şekli, verimliliği ve sürdürülebilirliği gibi konularda oldukça yetkiniz. Bu yetkinliğimizi görebilmeniz, eğitim içeriklerimizi incelemeniz ve varsa sorularınızı eğitmenlerimize sormanız için, çok sayıda ücretsiz seminer yapıyoruz. Seminerlerimiz yanında yüzlerce farklı eğitimi de Potansiyelim bünyesinde bulabilirsiniz. Portalımızı incelemek için buraya tıklayabilirsiniz:

https://www.potansiyelim.com/

Online Eğitimimiz Hakkında:

Eğitimimiz 4 hafta Cumartesi ve Pazar günleri 15:00-18.00 arasında yapılacaktır.

Online Eğitimimizi portalımızda incelemek için tıklayınız:

https://www.potansiyelim.com/online-egitim/temel-kocluk-egitimi/

Share with friends

Date and Time

Location

Kişisel Gelişim Online

Rıhtım cad no:50/6

Kadıköy

istanbul, please select 34140

Turkey

View Map

Save This Event

Event Saved