Free

AB Katılım Öncesi Mali Destekte 3. Dönem (IPA III), Getireceği Yenilikler

Event Information

Share this event

Date and Time

Location

Location

İstanbul

İstanbul

İstanbul, İstanbul 06800

Turkey

View Map

Event description
Proje İZDüşümleri Webinarları – 6 - AB Katılım Öncesi Mali Destekte 3. Dönem (IPA III) ve Getireceği Yenilikler

About this Event

Proje İzdüşümleri Webinar Serimizin 6. Bölümü ile karşınızdayız!

Serimizin 6. Webinarı " AB Katılım Öncesi Mali Destekte 3. Dönem (IPA III) ve Getireceği Yenilikler " ile 3 Kasım Salı akşamı saat 20:00 - 21:30 arasında sizlerle buluşuyoruz.

Sayın Selda Barbaros moderatörlüğünde, WEglobal firması bünyesinde proje geliştirme sorumlusu olan Sayın Şükrü ÇAM ile AB projelerinde yeni bir döneme girdiğimiz bu süreçte IPA III adı verilen ve 2021-2027 yıllarını kapsayan bu programlama döneminin önceki dönemlerden farklılıklarını ve getireceği yenilikleri konuşacağız. Ayrıca, yeni dönemin Horizon 2020, COSME, Erasmus, vb. AB programlarını nasıl etkileyeceği de gündemimizde olacak.

Katılımlarınızı Bekliyoruz!

Not: Etkinliğimiz Zoom Platformu üzerinden gerçekleştirilecektir ve ücretsizdir. Etkinliğimiz eş zamanlı olarak Youtube üzerinden de izlenebilecektir.

Webinar Kayıt Formu: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSdkUvohdRXvqWrZjL4EIK9Pa9evChDAiQ9zVbkz26pupU4-Lg/viewform

Youtube Kanalımız: https://www.youtube.com/channel/UCeSa9Hr95GEj3MG2GhPwEXA

Konuk: Şükrü Çam, Proje Geliştirme Sorumlusu

Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi Çalışma Ekonomisi ve Endüstri İlişkileri alanında lisans ve yüksek lisans çalışmasını tamamlamıştır. AB, Dünya Bankası ve Birleşmiş Milletler başta olmak üzere çeşitli ulusal ve uluslararası fonlarla yürütülen sosyal ve ekonomik kalkınma projelerinde yer almış, çeşitli alanlarda literatür araştırmaları ve saha çalışmaları yürütmüş ve yönetmiştir. IPA I ve IPA II dönemlerinde çok sayıda teknik destek ve hibe projelerinin geliştirilmesine ve yazımına katkı sağlamış ve bu projelerin yürütülme aşamalarında eğitim ihtiyaçları ve paydaş analizleri, işgücü piyasası ve sektör analizleri gibi çalışmaları yürütmüştür. Şükrü Çam halen WEglobal firması bünyesinde proje geliştirme sorumlusu olarak yaklaşık 20 farklı ülkedeki fonları takip etmekte, proje ve teklif yazımı süreçlerini yönetmektedir.

Moderatör: Selda Barbaros PMP,MSc

Hacettepe Üniversitesi Bilgisayar Mühendisliği’nde lisans ve yüksek lisans derecesi, veri analitiği ve iş zekası üzerine uzmanlığı bulunmaktadır. AB teknik destek projelerinde takım lideri ve anahtar uzman olarak görevler almıştır. AB proje ve fonları ile ulusal proje ve fonlar konusunda deneyim sahibidir. Proje, program yönetimi, çevik yönetim, iş analizi, veri analizi, ihtiyaç analizi konularında danışmanlık ve eğitmenlik sağlamaktadır.

Share with friends

Date and Time

Location

İstanbul

İstanbul

İstanbul, İstanbul 06800

Turkey

View Map

Save This Event

Event Saved