Free

AB Hibe Projeleri Hazırlama Eğitimi - 1250TL

Event Information

Share this event

Date and Time

Location

Location

Istanbul

Mecidiyeköy Mahallesi, Ortaklar Cd. No:30, 34834 Şişli

The Marmara Şişli, Istanbul

Turkey

View Map

Event description

Description

Avrupa Birliği Proje Yazma ve Yönetme Eğitimi
Ayrıntılı bilgi için : https://www.igeme.com.tr/ab-hibe-projeleri-hazirlama-egitimi/

Avrupa Birliği üyelik müzakereleri yürüten Türkiye’de finansal kaynakları ile yürütülen projeler son yıllarda oldukça artmıştır. Ancak özellikle AB projelerinin geliştirilmesinde ve yönetiminde ihtiyaç duyulan proje uzmanı insan kaynağı için yetişmiş insan gücü yeterli düzeyde değildir. Bu anlamda AB uzmanlığının yanı sıra projelerine özel yönetim teknikleri ve proje uygulama kriterleri temelinde kapasite gelişimi de ancak AB projeleri ile yapılabilmiştir.

Özel sektör kuruluşları, belediyeler, dernek ve vakıf gibi sivil toplum örgütleri ve KOBİ’ler AB başta olmak üzere çeşitli kurumların fonlarına başvurabildiklerinden AB projesi yazımı ve yönetimi konularında deneyimli uzmanlara duyulan talep artmıştır. Ancak bu çalışmalara yönelik olarak sürdürülebilir bir insan gücü oluşturmasında yeterli olamamıştır. Bunun sonucu olarak Türkiye’nin yararlanabildiği sosyal kalkınmadan sanayi desteklerine kadar çok farklı alanlarda açılan mali destek fonlarında proje başarı oranları oldukça düşüktür.

EĞİTMENLER

Murat IŞIK

Adem Ayhan YILDIZ

Mustafa Kemal ÖZTÜRK

Bilge Fatma IŞIK

Ali DEMİR

Bu eğitimler; İhracatı Geliştirme Merkezi, www.igeme.com.tr, Türkiye’nin Tek Yurtdışında Mağazalaşma Sistemi Turkish Expo Center www.gateoftec.com ve Sağlık Turizminde Bütünleşik Pazarlama Sistemi Turkish Health Center Medical in Türkiye projesi www.medicalinturkiye.com ekibi tarafından verilmektedir. Eğitmenler hali hazırda konularında özel sektörde danışmanlık, eğitmenlik ve girişimci olarak çalışmaktadırlar. A’dan Z’ye Sağlık Turizm Kitabı, Sorularla İhracat Kitabı ve 365 gün İhracat Yönetişimi sistemlerinin yazar ve araştırmacılarıdır.

EĞİTİM YERİ

The Marmara, Istanbul

EĞİTİM TARİHİ

03.03.2018 – 04.03.2018

Kontenjan 25 Kişi İle Sınırlıdır.

Saat 09:30 – 17:00 Arası Yemek ve İkramlar Dahildir.

2 Günlük Eğitim Bedeli 1,250 TL+KDV %18 dir

Hesap Adı : İGEME

Banka : Yapı Kredi Bankası

Banka Hesap Numarası : TR 1400 0670 1000 0000 8957 9249

Eğitim kaydınız için; ödeme dekontunuzu ve kişisel bilgilerinizi ( isim soyisim, telefon, mail) igeme@igeme.com.tr adresine ileterek kayıt yapabilirsiniz.

Share with friends

Date and Time

Location

Istanbul

Mecidiyeköy Mahallesi, Ortaklar Cd. No:30, 34834 Şişli

The Marmara Şişli, Istanbul

Turkey

View Map

Save This Event

Event Saved