Sales Ended

A < 24 2018 x NOC | A < F18 x NOC

Event Information

Share this event

Date and Time

Location

Location

Katowice City of Gardens

2 plac Sejmu Śląskiego

40-032 Katowice

Poland

View Map

Event description

Description

A < 24 2018 x NOC / #a24

24-godzinny maraton projektowy

BADANIA | WIEDZA | INTERDYSCYPLINARNOŚĆ | INNOWACYJNOŚĆ

24-25/11/2018 / KatowiceUWAGA! Liczba miejsc ograniczona!

UWAGA! Na warsztaty obowiązuje selekcja! Wypełnij formularz uważnie! Wyniki naboru zostaną ogłoszone 5. listopada 2018 roku.

UWAGA! Uczestnictwo w warsztatach wymaga posiadania sprawnego sprzętu komputerowego - laptopa, komputera stacjonarnego lub sprzętu All-in-one.“The city that never sleeps” / „Miasto, które nie śpi” to wizja, która we współczesnym świecie stała się rzeczywistością. Regularny sen to tylko staroświecki zwyczaj, praktykowanym przez nielicznych. Noc nie przypomina już mrocznego i opustoszałego krajobrazu, a pełną barw mozaikę niekończących się możliwości. Cały czas obserwować można rosnący rynek usług i produktów dedykowanych niezaspokojonym potrzebom nocnych użytkowników miasta.
Targi spożywcze, wernisaże, maratony sportowe, biblioteki i komunikacja publiczna są tylko najprostszymi z nich.
Mieszkańcy miast kreują coraz więcej możliwości, które generują jeszcze większe problemy. Noise pollution, zaburzenia afektywne, filofobia to narastające zjawiska i choroby, które obserwujemy. Bilans zysków i strat związany z nocną gospodarką jest ciągle niejednoznaczny i zawiera wiele niewiadomych.
Na tegorocznej edycji A < 24 2018 x NOC oswoimy fenomen nocy w polskich miastach. Wspólnie przystosujemy je do potrzeb każdego człowieka - tych przestrzennych, społecznych, kulturalnych, ekonomicznych i technologicznych.

Zapraszamy na 5. edycję warsztatów A < 24!

Jesteście przyzwyczajeni do nieprzespanych nocy, lubicie podziwiać wschód słońca, a kubek kawy to Wasz przyjaciel? Macie głowę pełną pomysłów, które autostradą neuronów chcą wydostać się na zewnątrz? Chcecie poznać nowych ludzi z podobną pasją i zainteresowaniami?

Jeśli tak, to mamy dla Was ciekawą propozycję!
Wystarczy, że oddacie nam 24 godziny swojego życia, chęć do pracy i pasję, a wspólnymi siłami zamienimy to na warsztaty bogate w projekty.

A < 24 to ogólnopolski 24-godzinny maraton projektowy. Idea wydarzenia opiera się na 4 głównych filarach: badaniach, wiedzy, interdyscyplinarności i innowacyjności.
---- Badania / społeczne, urbanistyczne, miejskie /
---- Wiedza / architektura, urbanistyka, socjologia, sztuka /
---- Interdyscyplinarność / eksperci i uczestnicy związani z różnymi dziedzinami, skupionymi bezpośrednio i pośrednio na tematach miejskich /
---- Innowacyjność / nowe miejskie idee, nowe media, nowe technologie / Program i temat wydarzenia dostosowujemy do najnowszych trendów panujących w miastach, inicjujemy dyskusje na tematy, o których w Polsce się jeszcze nie mówi /

Wydarzenie skierowane jest do studentów i absolwentów:
---- kierunków miejskich (architektury, urbanistyki, gospodarki przestrzennej i pokrewnych)
---- kierunków artystycznych (projektowania graficznego, multimediów, komunikacji wizualnej, form przemysłowych, intermediów i scenografii i pokrewnych), wzornictwo przemysłowe, scenografia i pokrewnych)
---- kierunków humanistyczno-społecznych (socjologii, antropologii, komunikacji społecznej, kulturoznawstwa, nowych mediów i pokrewnych)
---- kierunków IT


Wydarzenie odbywa się w ramach A < F E S T I V A L 2018 x NOC


Więcej info:

afestival.antyrama.org

Date and Time

Location

Katowice City of Gardens

2 plac Sejmu Śląskiego

40-032 Katowice

Poland

View Map

Save This Event

Event Saved