Free

72minutės: Kaip išgyventi VR gamybos pinklėse?

Event Information

Share this event

Date and Time

Location

Location

VGTU "LinkMenų fabrikas

28 Linkmenų Gatvė

08217 Vilnius

Lithuania

View Map

Event description
Išskirtinė galimybė sužinoti apie VR gamybą bei pamatyti Andriaus Lekavičiaus projektą „Laisvės kodas 13”

About this Event

72 MINUTĖS — renginių ciklas, nagrinėjantis šiuolaikinį audiovizualinės industrijos pasaulį. Pokalbiai ir pristatymai padedantys suprasti, kaip šiuolaikiniai audiovizualiniai kūriniai veikia mus, o naujų technologijų atsiradimas paveikia visą audiovizualinį pasaulį.

⏱72 minučių formatas — 60 minučių pranešimas ir lygiai 12 minučių diskusija.

🕹KAIP IŠGYVENTI VR GAMYBOS PINKLĖSE? Pristato režisierius Andrius Lekavičius

Vis labiau populiarėjančios virtualios realybės pramogos siūlo dalyviams įsitraukti į žaidimų vidų. O jei atsirastų galimybė sudalyvauti svarbiuose praeities įvykiuose?

Pirmą kartą Vilniuje pristatomas VR projektas „LAISVĖS KODAS 13 / Code of Freedom 1991”.

Tai pirmasis interaktyvus lietuviškas virtualios realybės projektas, pasakojantis 1991 m. Sausio 13-osios nakties istoriją.

Projekto kūrėjas – režisierius Andrius Lekavičius papasakos apie iššūkius, klaidas, finansavimo galimybes kuriant savo VR projektus.

Prieš prasidedant pranešimui renginio dalyviai kviečiami į „LAISVĖS KODAS 13 / Code of Freedom 1991“ filmo peržiūras nuo 18 val. Filmo peržiūros vyks kas 10 min.

APIE PRANEŠĖJĄ

Andrius Lekavičius yra įvairiapusis istorijų kūrėjas, aktyviai dirbantis su komerciniais ir nekomerciniais video projektais. Debiutinis Andriaus dokumentinis filmas „Mes už... Lietuvą!“ sėkmingai rodytas Lietuvos kino teatruose. Užaugus 1980-1990 m. sandūroje, Andriaus kūrybinės veiklos dėmesys tenka būtent šiam esminių permainų laikotarpiui. Jo VR projektas „Laisvės kodas 13“ yra pirmasis interaktyvus lietuviškas virtualios realybės projektas pasakojantis 1991 m. Sausio 13 -osios nakties istoriją.

  • Renginys NEMOKAMAS.
  • Dalyviai į renginio vietą gali atvykti nuo 18.00
  • Dalyvių registracija į pranešimą prasideda 18.30.
  • Pranešimo pradžia 19.00.
  • Vietų skaičius ribotas, todėl būtina užsiregistruoti.

72 minutės: „Kaip išgyventi VR gamybos pinklėse?” yra filmų kūrimo festivalio Odisėja72 edukacijos savaitės dalis. Informacija apie kitus ODISĖJA72 mokymus ir paskaitas www.odiseja72.lt 🚀

Share with friends

Date and Time

Location

VGTU "LinkMenų fabrikas

28 Linkmenų Gatvė

08217 Vilnius

Lithuania

View Map

Save This Event

Event Saved