איך ליצור מוטיבציה מברזל? | רימה גורן

Event Information

Share this event

Date and Time

Location

Location

Rumor 22 רומר

בן גוריון 22, הרצליה

Hertsliya, Center District

Israel

View Map

Refund Policy

Refund Policy

Refunds up to 7 days before event

Event description

Description

*** הכניסה חופשית ברישום מראש באיוונט ***

קרה לכם שרציתם מאוד משהו אבל פשוט לא מצאתם את המוטיבציה להתחיל או להתמיד? מה הגורמים הסמויים שמשפיעים על המוטיבציה שלנו? אילו כלים עומדים לרשותנו כדי להתניע אותה כשזה לא קורה באופן טבעי? לא משנה אם המטרה שלכם היא: למצוא עבודה מספקת, ליצור זוגיות אוהבת, להכניס שמחה לחיים, לאכול בריא או לקדם את העסק שלכם, כל פרויקט כזה דורש מאיתנו הרבה אנרגיה ומוטיבציה כדי להתחיל וכדי להתמיד עד להשגת התוצאה. מוטיבציה היא 80% מכל הצלחה. ורק 20% קשור ברכישת מיומנויות רלוונטיות לתחום הספציפי. מוטיבציה היא האנרגיה שגורמת לנו להוציא דברים לפועל, היא הכוח שגורם לנו להמשיך כנגד על הסיכויים והקשיים. אבל מה קורה כשאין אותה? כשהיא לא נדלקת לבד ומונעת מאיתנו לקדם את מה שחשוב לנו? האם יש אותה או אין אותה? או שניתן לכוון אותה באופן מודע? בהרצאה נכיר 5 מנגנונים שיעזרו לכם לעורר את האש הפנימית ולהתמיד בעשייה. בשנים האחרונות אני חוקרת לעומק את נושא המוטיבציה. ישנם מספר כללים, שאם תיישמו אותם, תצליחו ליצור מוטיבציה נחושה באופן מודע ולא במקרה. כלים פרקטיים פשוטים ומבוססי מחקר שתוכלו ליישם ממחר בבוקר.

*** פרטי האירוע ***

ההרצאה תתקיים ביום שלישי, 22/10/19, ברומר 22 ,בן גוריון 22, הרצליה

שעת פתיחת דלתות: 19:00
שעת תחילת הרצאה: 20:00
הבטחת מקומות עד השעה 19:30
שימו לב* הישיבה במקומות לא מסומנים וע"ב מקום פנוי


*** על המרצה ***

מאמנת אישית ועסקית משנת 2006. דוקטורנטית חוקרת בתחום במוטיבציה. מרצה ומכשירה מאמנים באוניברסיטת בר אילן. ליוותה מאות אנשים ועסקים לתוצאות יוצאות מהכלל. בעברה ניהול ופיתוח בהייטק מול חברות מהגדולות במשק. מומחיות: זיהוי התשוקה הפנימית, יצירת מוטיבציה ואומץ לחיות חיים לפי האמת האישית. כלים מעשיים ליצירת פריצות דרך והבנה עמוקה של מה מניע בני אדם.


*** על Blitz ***

בליץ הוא מיזם חברתי המשלב בין חינוך לתרבות, ומטרתו להנגיש תוכן וידע לכל קצוות האוכלוסייה ולקדם תרבות חכמה בישראל.

בליץ הוקם במאי 2018, ובמסגרתו מפגישים בין המרצים המבריקים והמשפיעים ביותר בישראל, לקהל הרחב בברים שונים ברחבי הארץ והופכים בילוי שגרתי לחוויה משמעותית, מרחיבת אופקים ובעלת ערך מוסף.
כיום פעילים בבליץ מעל 20 מתנדבים איכותיים ואנרגטיים, הארגון מתפרס ביותר ב-10 ערים שונות ברחבי הארץ, ונחשפו עליו מעל חצי מיליון אנשים!
בליץ נבחרה לאחרונה לאחת מהקהילות המשפיעות בישראל ע"י ארגון הדיגיטל הישראלי.

תשתו בירה. תצחקו. תלמדו איך לבנות חללית.

Date and Time

Location

Rumor 22 רומר

בן גוריון 22, הרצליה

Hertsliya, Center District

Israel

View Map

Refund Policy

Refunds up to 7 days before event

Save This Event

Event Saved