רכבת ההרים של עולם ההון סיכון - כך תגייסו כסף ותישארו שפויים

Event Information

Share this event

Date and Time

Location

Location

פולי

רוטשילד 60

תל אביב

Israel

View Map

Event description

Description

גיוס כספים לסטארט אפ הוא סיפור לא פשוט בכלל - הרבה פעמים ניתן להשוות אותו לתהליך חיזור - יש בו הרבה עליות ומורדות, רושם ראשוני משחק חלק מאוד חשוב בו, וגם שידוכים הם לא מילה גסה (ואפילו לפעמים עדיפים...).
וכמו בחיזור אחרי בת/בן זוג - זה יכול להיות תהליך ארוך, מתסכל ומורכב - אך בסופו הפרס הוא כסף שיעזור לכם להביא את הרעיון/חלום/ידע שלכם להגשמה.

במהלך ההרצאה, טמיר מאירי, מנהל בכיר בקרן ההשקעות האסטרטגית של Johnson & Johnson, JJDC יספר מנסיונו על היזמים שפגש, מה מניע אותם, למה כדאי (או לא כדאי) לכם להיות יזמים, ואם החלטתם להיות יזמים - איך תבחרו את המשקיעים שלכם? איך תגיעו אליהם מוכנים בצורה הטובה ביותר?ואילו לקחים אסף במהלך תהליכי הגיוס השונים?

הערב יתקיים ביום ראשון, 7.7 בבר הפולי, רוטשילד 60, תל אביב.
נטוורקינג ושמוזינג: 19:00
תחילת הרצאה: 20:00
הכניסה חופשית ברישום מראש כאן >>>
נתראה על הבר ;)

**על Wize**
מיזם חברתי הפועל ב-7.5 השנים האחרונות לשינוי תרבות חיי הלילה ומקדם מדע, יזמות, חדשנות וטכנולוגיה לקהל הרחב בישראל. את הפעילות מוביל הון אנושי איכותי עם למעלה מ-50 מתנדבים ובליבת פעילותינו הפקת אירועי הרצאות בברים המשלבים יחד תוכן ובילוי עם מרצים מובילים ובמגוון רחב של נושאים. במסגרת הפעילות קיימנו עד היום מעל ל-1,200 אירועים בעשרות ברים שונים ברחבי הארץ, בהם לקחו חלק מעל ל350,000 איש היוצרים יחד קהילה חברתית מהגדולות בישראל.

Date and Time

Location

פולי

רוטשילד 60

תל אביב

Israel

View Map

Save This Event

Event Saved