דאטה דאטה דאטה: כיצד שימוש בביג דאטה מחולל מהפכה בשוק העבודה והערים החכמות?

Event Information

Share this event

Date and Time

Location

Location

פולי

רוטשילד 60

Tel Aviv-Yafo, Tel Aviv District

Israel

View Map

Event description

Description

״ביג דאטה״ הוא אחד הבאזז-וורדס הכי חמים של השנים האחרונות. חטיבת המחקר אפילו הפכה לחטיבת הביג דאטה - והבוגרים הטריים הם דאטה אנליסטים.

אבל מה זה באמת אומר ביג דאטה, מה עושים איתה ואיך היא משנה את העולם?
הצטרפו אלינו לערב מיוחד עם בוגרי חטיבת המחקר (חט״מ) של חיל המודיעין ותשמעו על יישומים של ביג דאטה במגוון תחומים, מה התועלות שניתן להפיק משימוש במידע, מי הם האנשים שיודעים להפוך את הדאטה לתובנות בעלות ערך עסקי ואיך נהיים מדעני נתונים.

בשיתוף פעולה ראשון עם עמותת בוגרי חטיבת המחקר, נקיים מפגש ראשון מסוגו של ארגון בוגרי חטיבת המחקר בפולי בר.
הערב יתקיים ביום שני ה-17.6 בבר הפולי, רוטשילד 60, תל אביב
נטוורקינג ושמוזינג: 19:00
תחילת אירוע: 20:00


**על המרצים**
עידו עברי, שותף מייסד וסמנכ״ל טכנולוגיות בסטארטאפ Zen City, יספר על ערי העתיד החכמות ששימוש בביג דאטה מאפשר להן לחסוך כסף ולתת שירות טוב יותר לאזרחים.

גיא ברהמס, מנכ״ל ומייסד הסטארטאפ Manto.Ai, יגלה לנו איך באמצעות דאטה ארגונים יכולים לדעת איזה עובדים עומדים לעזוב וכיצד ניתן לשמר אותם.

**על Wize**
מיזם חברתי הפועל ב-7 וחצי השנים האחרונות ליצירת תרבות חיי לילה המקדמת מדע, יזמות, חדשנות וטכנולוגיה לקהל הרחב בישראל. את הפעילות מוביל הון אנושי איכותי עם למעלה מ-50 מתנדבים ובליבת פעילותינו הפקת אירועי הרצאות בברים המשלבים יחד תוכן ובילוי עם מרצים מובילים ובמגוון רחב של נושאים. במסגרת הפעילות קיימנו עד היום מעל ל-1,200 אירועים בעשרות ברים שונים ברחבי הארץ, בהם לקחו חלק מעל ל350,000 איש היוצרים יחד קהילה חברתית מהגדולות בישראל.

Date and Time

Location

פולי

רוטשילד 60

Tel Aviv-Yafo, Tel Aviv District

Israel

View Map

Save This Event

Event Saved