רשתות חברתיות: מה הן באמת עושות לדימוי העצמי שלנו?

Event Information

Share this event

Date and Time

Location

Location

דיזי פרישדון

דיזנגוף 121

Tel Aviv-Yafo, Tel Aviv District

Israel

View Map

Event description

Description

**** שימו לב, האירוע נדחה לתאריך ה6.5 *****

מצטערים לבשר לכל משתמשי הפייסבוק שביניכם – אתם אאוט. רוב בני הנוער בישראל צמודים לאינסטגרם, וואטסאפ, סנפצ׳ט וטיק-טוק. בעולם בו כ- 70% מהצעירים עד גיל 25 נמצאים ברשתות חברתיות מעל 7 שעות ביום, חלק מרכזי מהחיים שלהם הפך לוירטואלי.
לאורך ההרצאה נצא למסע מתקופת הכפר עד לעידן הפייק-ניוז בו הרשתות החברתיות נמצאות בכל מקום, ונחקור איך הרשתות החברתיות משפיעות עלינו, על תפיסת העולם שלנו ועל הדימוי העצמי שלנו. נדבר על הטוב, הרע והמכוער של הרשתות החברתיות ואיך קרה שנטשנו את המסך הגדול לטובת המסך הקטן של הפלאפון.
לאורך ההרצאה נענה על השאלות:
למה אלגוריתם ה״לייק״ הוא אחת ההמצאות המבריקות והמסוכנות של המאה?
למה ההבדלים בין אנג'לינה ג'ולי לדנה מהמשרד הצליחו להטשטש?
איך כל זה קשור ל- FOMO ?
מי באמת מרוויח מהמציאות החדשה שנוצרה?

***על המרצה***
אוריה דותן, מנכ"לית מאה שמונים, מומחית בתקשורת, מרצה לשעבר באוניברסיטת תל אביב ובעלת ניסיון של עשור עם בני נוער והנחייה. בשנים האחרונות אוריה בנתה רזומה של הצלחות בעזרה לבני נוער וצעירים המתמודדים עם חרדה חברתית, ביישנות ודימוי עצמי נמוך במסגרת הנחייה קבוצתית ואישית.
אוריה בעלת הכשרה אקדמית מקיפה: דוקטורנטית באוניברסיטה העברית, בעלת תואר שני מאוניברסיטת תל אביב ואוניברסיטת LM במינכן, תואר ראשון כפול מאוניברסיטת תל אביב ובעלת תעודת מגשרת מאוניברסיטת תל אביב.
מכיוון שהיא התמודדה בעצמה עם חרדה חברתית, ביישנות ודימוי עצמי נמוך, השליחות שלה היא לעזור לנוער ולצעירים להתמודד ולהתגבר על קשיים אלו.

הכניסה חופשית ברישום מראש
ההרצאה תתקיים ביום שני 06/05
בבר הדיזי פרישדון, דיזינגוף 121 ת"א
פתיחת דלתות 19:00
תחילת הרצאה 20:00

**על Wize**
מיזם חברתי הפועל מאז שנת 2011 ליצירת תרבות חיי לילה המקדמת מדע, יזמות, חדשנות וטכנולוגיה לקהל הרחב בישראל. את הפעילות מוביל הון אנושי איכותי עם למעלה מ-50 מתנדבים ובליבת פעילותינו הפקת אירועי הרצאות בברים, המשלבים יחד תוכן ובילוי עם מרצים מובילים ובמגוון רחב של נושאים. במסגרת הפעילות קיימנו עד היום מעל ל1000 אירועים בעשרות ברים שונים ברחבי הארץ, בהם לקחו חלק מעל ל250,000 איש, היוצרים יחד קהילה חברתית מהגדולות בישראל.

Share with friends

Date and Time

Location

דיזי פרישדון

דיזנגוף 121

Tel Aviv-Yafo, Tel Aviv District

Israel

View Map

Save This Event

Event Saved