Free

5.Turizm Teknolojileri Günleri

Event Information

Share this event

Date and Time

Location

Location

Kervansaray Lara Oteli

Kervansaray Lara Oteli

Antalya, Muratpaşa 07230

Turkey

View Map

Event description
Bu Etkinlik için Son 46 Bilet! Biletler tükenmeden yerinizi alın!

About this Event

Sevgili Bilişim Gönüllüleri,

Bu yıl ki etkinliğimiz; 26 Ekim 2019 Cumartesi tam gün ve 27 Ekim 2019 Pazar öğlene kadar yarım gün şeklinde konaklamalı olarak Kervansaray Lara Otel’de gerçekleşecektir.

“5.Turizm Teknolojileri Günleri “ etkinliğimize firma ve ürün tanıtımları için 30'dan fazla tanıtım masası açmayı, Ana Sponsor, Platin, Altın ve Gümüş Sponsor konuşmacılar ve yedi farklı konuda davetli konuşmacı çağırmayı planlamaktayız.

Etkinlikte yer alacak sunumlarda “Bilişim Teknolojilerin Geleceği”, “Siber Güvenlik”, “Kişisel Verilerin Korunması”, “Yerli Bilişim Endüstrisi’nin geliştirilmesi ve Milli Yazılımlar”, “Dijital Pazarlama ve Turizm Sektörü”, “Bilgi Güvenliği”, “Turizm Yazılımları”, “Kişisel Gelişim”, “Turizm ve Sağlık”, “Dijital Endüstri” gibi konular detaylı bir şekilde ele alınarak “Lider ve Güçlü Antalya” için Bilişim alanında atılması gereken adımlar, strateji ve politikalar tartışılacaktır.

Etkinliğimize katkı ve katılımlarınızı bekliyoruz.

Konaklama Şartları :

** AİDAT BORCU OLMAYAN TBD ANTALYA ŞUBESİ ÜYELERİMİZE 1 GECE ÜCRETSİZ KONAKLAMA TARAFIMIZDAN SAĞLANACAKTIR.

TBD Antalya Şubesi üyesi olmayan ve konaklama yapmak isteyen katılımcılar için etkinliğimize özel konaklama detayları Whatsapp business > https://wa.me/902422473509 veya info@tbdantalya.org adresine mail göndererek öğrenebilirsiniz.

Etkinliğimize ilgi duyan ve kayıt olan herkes tüm gün gerçekleşecek olan sunumlara, stand alanına ücretsiz bir şekilde katılabilir.

Share with friends

Date and Time

Location

Kervansaray Lara Oteli

Kervansaray Lara Oteli

Antalya, Muratpaşa 07230

Turkey

View Map

Save This Event

Event Saved