Skip Main Navigation
Page Content
This event has ended

Save This Event

Event Saved

5. urodziny Netcampa o trendach i przyszłości internetu

Fundacja Netcamp

Thursday, December 13, 2012 at 5:00 PM - Friday, December 14, 2012 at 5:00 AM (CET)

5. urodziny Netcampa o trendach i przyszłości internetu

Registration Information

Type End Quantity
Urodzinowy bilet
Lista rezerwowa
Ended Free  

Share 5. urodziny Netcampa o trendach i przyszłości internetu

Event Details

Fundacja Netcamp zaprasza na 5. urodziny inspirujących spotkań IT w Szczecinie. Już w 13 grudnia o godzinie 17 (5 PM) będzie można poznać aktualne trendy oraz dowiedzieć się jak będzie wyglądać przyszłość internetu. 

Wśród prelegentów grudniowego Netcampa znajdują się m.in. Michał Brański, jeden z twórców portalu o2.pl i popularnego Pudelka, Karol Wnukiewicz z Brand24 znany też z przeboju Bitsy Boys “Internety robie” oraz Paweł Czerski współzałożyciel Filmaster.TV. Z kolei Dariusz Gunia z BLstream pokaże trendy na rynku moblinym a Maciej Kuźniar z Oktawave opowie o przyszłości cloud computingu. Tematyka prezentacji będzie dotyczyć m.in. e-commerce i reklamy w internecie, social media, cloud computing, technologii mobilnych czy social TV.

Netcamp już od 5 lat inspiruje rozwój branży IT w regionie. Dlatego podczas urodzinowego spotkania 5. inspirujących prelegentów opowie o trendach, które zmieniły internet w ostatni latach. Pokażemy też jak może wyglądać przyszłość cyfrowego świata za 5 lat. W najbliżych dniach będziemy stopniowo ujawniać i prezentować kolejnych inspirujących prelegentów :)

Piąte urodziny Netcampa będziemy świętowali w szczecińskim Multikinie. To będzie wyjątkowe wydarzenie w którym udział weźmie prawie 200 osób z branży IT. Szykujemy też kilka niespodzianek :) Warto dodać że na ostatnich urodzinach Netcampa prelegentami byli Paweł Tkaczyk, Piotr "Niebezpiecznik" Konieczny oraz Kamil "Mobilny" Brzeziński. A ponad 120 osób bawiło się doskonale :) 

Dla osób które nie będą mogły przyjechać do Szczecina planujemy też transmisje online z wydarzenia. A uczestników którzy będą z nami w kinie po prezentacjach zapraszamy do gry w kręgle oraz na branżowe rozmowy podczas afterparty. Partnerami urodzinowego Netcampa są Technopark Pomerania w ramach projektu ICT Lab-Market, Blstream, Lemon Demon, Consileon i Oktawave.

Aby ułatwić networking wśród uczestników i zobaczyć kto się wybiera na Netcampa warto również dołączyć do  wydarzenia na Facebooku. Zapisz się już dziś i zaproś swoich znajomych!

Have questions about 5. urodziny Netcampa o trendach i przyszłości internetu? Contact Fundacja Netcamp
Attendee List Sort by: Date | First Name | Last Name
Show More

When & Where


Multikino Szczecin
Wyzwolenia 18-20
70-554 Szczecin Szczecin
Poland

Thursday, December 13, 2012 at 5:00 PM - Friday, December 14, 2012 at 5:00 AM (CET)


  Add to my calendar

Interested in hosting your own event?

Join millions of people on Eventbrite.

Please log in or sign up

In order to purchase these tickets in installments, you'll need an Eventbrite account. Log in or sign up for a free account to continue.