Free

5. Türkiye Ulusal Hitabet Yarışması - Ankara Seçmeleri

Event Information

Share this event

Date and Time

Location

Location

Route Sahne

Selanik-2 Sokak

No:70

Kızılay, Ankara

Turkey

View Map

Event description
TM International'ın yarışma standartlarında yapılacak Ankara'nın en iyi hatiplerini seçeceğimiz yarışmada bizlerle olmanız çok değerli.

About this Event

Ulusal hitabet yarışmaları Toastmasters'ın bir geleneğidir. Her yıl onlarca hitabet ustası bu özel etkinlikte Toastmasters eğitimlerinde edindikleri kazanımları sahnede yaptıkları konuşmalarla, yüzlerce kişinin karşısında sergiliyor. Bu muhteşem günde yapılan yarışmanın yanı sıra birçok farklı konuda eğitimler ve atölye çalışmaları gerçekleştiriliyor.

Dördüncüsü geçen sene İstanbul Türkçe Toastmasters Kulübü’nün ev sahipliğinde düzenlenen ve en iyi konuşmacı ödülünü üçüncü kez aldığımız Ulusal Hitabet Yarışması bu sene Ankara' da, Ankara Business Toastmasters Kulübü’nün ev sahipliğinde gerçekleştirilecek. Yarışmanın tarihleri belirlendi: 21 Mart 2020.

Türkiye'nin en iyi konuşmacılarının yarışacağı bu etkinliğe her kulüpten 2 yarışmacı katılacak. Ankara Türkçe Toastmasters Kulübü olarak kulübümüzü temsil edecek yarışmacıları, 24 Şubat 2020 Pazartesi günü Ankara seçmeleri kapsamında Route Sahne'de yapacağımız yarışmada belirleyeceğiz.

Toastmasters International'ın uluslararası yarışma standartlarında yapılacak olan ve Ankara'nın en iyi hatiplerini seçeceğimiz bu yarışmada bizimle beraber olmanız çok değerli. Topluluk önünde konuşmaya ilgisi olan herkesi yarışmamıza bekleriz. Katılım ücretsizdir.

Share with friends

Date and Time

Location

Route Sahne

Selanik-2 Sokak

No:70

Kızılay, Ankara

Turkey

View Map

Save This Event

Event Saved