מפגש חוקרים ראשון: בינה מלאכותית בפיתוח תרופות

מפגש חוקרים ראשון: בינה מלאכותית בפיתוח תרופות

Actions and Detail Panel

Free

Date and time

Location

Building 35, room 2 G600

NIH

Bethesda, MD 20814

View map

מתניעים את מפגשי החוקרים עם ביקור מישראל של מתי גיל ויאיר בניטה בינה מלאכותית בפיתוח תרופות – ישראל בדרך להיות מרכזית בעתיד המו״פ התעשייתי

About this event

בינה מלאכותית בפיתוח תרופות – ישראל בדרך להיות מרכזית בעתיד המו״פ התעשייתי

שינוי פורץ דרך בתהליך הגילוי והפיתוח של תרופות באמצעות טכנולוגיות בינה מלאכותית – זו המטרה אותה הציבה מעבדת החדשנות AION Labs, אותה תשיג באמצעות חיבור בין מדענים יזמים לבין חברות הפארמה הגדולות.

מדעניות ומדענים מתחום הביוטכנולוגיה שרוצים לקחת חלק בתהליך המרתק ופורץ הדרך – מוזמנים להצטרף לוובינר, בו נציג את חממת AION Labs, נשוחח על תהליך יצירת המייזמים הנועד לגשר בין מחקר אקדמי לבין צרכי המו"פ בפיתוח תרופות, ונספר על הקול הקורא שכבר פורסם ועל אלה שיתפרסמו בהמשך.

AION Labs הנו מיזם ייחודי המכנס אנשי חדשנות מבריקים ומדענים-מייסדים מרחבי העולם כדי לפתור את אתגרי המו"פ הגדולים ביותר בהכוונה ובהדרכה המבוססת על שנות הידע המצטבר, הדאטה והניסיון של חברות הביג פארמה. המעבדה ממנפת את ההון והידע של שותפיה וראייה רב-תחומית חדשה עם כושר ההמצאה, הגמישות והעוצמה החדשנית של המערכת האקולוגית של הסטארט-אפים בישראל, כדי לפתח חברות חזקות הפועלות מתוך אסטרטגיות ברורות ארוכות-טווח אשר יסללו את הדרך לעתיד עולם הבריאות.

על הדוברים:

מתי גיל – מנכ"ל מעבדת החדשנות. בעברו מנהל בכיר בטבע ששימש בין היתר כמנהל מדיניות ציבורית ויחסי הממשל וCOO של המחלקה המשפטית הגלובלית בחברה. עורך דין ובוגר MBA בבריאות וחדשנות של אוניברסיטת רייכמן.

ד"ר יאיר בניטה - סמנכ"ל הטכנולוגיות במעבדת החדשנות. יאיר הוא ביולוג חישובי עם תואר ראשון ברוקחות מהאוניברסיטה העברית ודוקטורט בביואינפורמטיקה מאוניברסיטת אוטרכט בהולנד. לאורך המסלול המקצועי שלו עבד יאיר בתפר שבין ביולוגיה ודטה. לאחר הדוקטורט השלים יאיר פוסט דוקטורט בבוסטון ועבד במשך 5 שנים נוספות בחברת מרק. ב- 2014 חזר לארץ וניהל את הקבוצה החישובית בקומפיוג׳ן, עד שהצטרף בסוף 2017 לסייטוריזון ושם ניהל את צוות האופרציה המדעית עד אוגוסט 2021.

הפעילות ממומנת ע”י משרד העלייה והקליטה – המרכז לקליטה במדע ואגף יזמות עסקית.

Share with friends