₪700

שיווק מרפאות שיניים - באינטרנט, ברשתות החברתיות ובעולם האמיתי

Event Information

Share this event

Date and Time

Location

Location

מרפאת ד"ר נלי שטיינבוק

Moriya Boulevard 37

Haifa

Israel

View Map

Refund Policy

Refund Policy

Refunds up to 7 days before event

Friends Who Are Going
Event description

Description

רשת האינטרנט הפכה לחלק בלתי-נפרד מחיינו. לניצול נכון שלה יש ערך שיווקי עצום – אז למה אנחנו לא מנצלים אותו?! לא מספיק רק להשקיע כסף בשיווק דיגיטלי – לחשיפה יש כללים ברורים. בהרצאה נלמד כללים אלה ואת השיטות המנומסות והחתרניות למיתוג עצמי ברשת האינטרנט. נסקור כללי זהב של "עשה" ו-"אל תעשה" ונלמד להשיג את התמורה המרבית להשקעתנו בפרסום אינטרנטי.

הסמינר המעשי יחשוף בפניכם את סודות בניית אתרי האינטרנט ועמודי הפייסבוק, ויגלה טפח משיטות המיתוג האינטרנט המכוון לדור החדש של המטופלים, החיים ברשת האינטרנט. נלמד כללי זהב לניהול עמודים עסקיים ברשתות החברתיות, על מנת לשפר את קידום העסק שלכם ברשת האינטרנט. בנוסף, תרכשו מיומנויות חדשות למציאת מטופלים, ותגלו כיצד משתמשים בבסיס הנתונים הקיים של מרפאתכם לחיפוש מטופלים חדשים.

בחלקו המעשי של הסמינר אציג לכם כיצד אפשר בקלות רבה לבנות אתר אינטרנט ולהקים עמוד פייסבוק על-מנת לשמור על קשר עם מטופלים חדשים וחוזרים.

אך בד בבד, נראה גם מקרים שבהם האינטרנט אינו מהווה תחליף לפרסום בעולם האמיתי - נבחן את סוגי מודעות הפרסומת ואת יעילותן, וכמובן נתעמק גם במגבלות האתיות והחוקיות המוטלות עלינו בפרסום מרפאות שיניים במדינת ישראל.

Share with friends

Date and Time

Location

מרפאת ד"ר נלי שטיינבוק

Moriya Boulevard 37

Haifa

Israel

View Map

Refund Policy

Refunds up to 7 days before event

Save This Event

Event Saved