Sold Out

3 edycja Women in Project Management

Event Information

Share this event

Date and Time

Location

Location

Wyższa Szkoła Handlowa we Wrocławiu

22 Aleksandra Ostrowskiego

53-238 Wrocław

Poland

View Map

Friends Who Are Going
Event description

Description

Już 27 września o godz. 18:00 po raz trzeci spotykamy się na spotkaniu dedykowanym kobietom!

Women in Project Management to inicjatywa, której celem jest zdobywanie wiedzy, podnoszenie kompetencji oraz budowanie silnej sieci networkingowej. Jak zwykle nie zabraknie pozytywnej energii, ciekawej prelekcji oraz możliwości networkingowych. Tym razem czeka na uczestniczki gra Networking Bingo!

Networking Bingo opiera się na klasycznej grze Bingo, w której gracze zakreślają losowo wybrane liczby, gdy pojawiają się one na planszy, wydrukowanej na papierze. W Networkingu Bingo zamiast liczb poszukujemy osób, które posiadają konkretne charakterystyki biznesowe lub inne, np. mogą to być osoby, które są Project Managerami, Scrum Masterami, lubią kawę lub wycieczki po górach.

Podczas najbliższej edycji wydarzenia Women in Project Management będziemy mieli przyjemność posłuchać wywiadu z Katarzyną Józefowicz, dyrektor wrocławskiego biura Credit Suisse, która podzieli się z nami swoją wiedzą i doświadczeniem, nie tylko w dziedzinie zarzadzania projektami.

Katarzyna Józefowicz dołączyła do zespołu Credit Suisse w 2015 roku jako Dyrektor Globalnych Operacji we Wroclawiu. Katarzyna Józefowicz ma blisko 20-letnie doświadczenie w sektorze bankowości i finansów, gdzie obejmowała wiele kierowniczych stanowisk w takich obszarach jak: finanse, skarb, sprzedaż, dystrybucja oraz marketing. Pracowała w Polsce, we Włoszech, w Japonii i Indiach. Zanim dołączyła do Credit Suisse w 2015 roku, pracowała m.in. w Citibanku na stanowisku Dyrektora Pionu Zarządzania Aktywami w Bankowosci Detalicznej.

Katarzyna Józefowicz jest absolwentką Szkoły Głównej Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie, studiów podyplomowych Finanse i Bankowość Szkoły Głównej Handlowej, posiada dyplom MBA Uniwersytetu Minnessota oraz jest certyfikowana biegla ksiagowa i czlonkiem ACCA.

Jeśli chcesz przyspieszyć swoją karierę, zapisz się już dziś!

Zapraszamy :)

Share with friends

Date and Time

Location

Wyższa Szkoła Handlowa we Wrocławiu

22 Aleksandra Ostrowskiego

53-238 Wrocław

Poland

View Map

Save This Event

Event Saved