Free

2. E-İhracat Konferansı İçin Geri Sayım Başladı!

Event Information

Share this event

Date and Time

Location

Location

DoubleTree by Hilton Istanbul Topkapı

Ortamahalle Mahallesi Anıt Sokağı No:1

Bayrampaşa, İstanbul 34040

Turkey

View Map

Friends Who Are Going
Event description

Description

E-İhracat Platformu’nun organize ettiği 2. E-İhracat Konferansı, sektörden birçok sponsorun desteğiyle 31 Ekim - 1 Kasım’da Topkapı Hilton Hotel’de gerçekleşecek. Açılış konuşmasını yapacak olan E-İhracat Konferansı’nın kurucu başkanı Ömer NART, E-İhracat Konferansları sayesinde çevre ülkelerdeki büyük eTicaret platformlarının satın almacılarını katılımcı ve konuşmacı olarak konferanslarda ağırlayacağına vurgu yapacak. Amaç; ilk etapta Türk tedarikçilerle ikili eşleştirme yapmak.

31 Ekim’de İngiltere’den konuşmacı olarak gelecek olan konularında uzman Darren Ratcliffe ve Prabhat Shah eBay ve Amazon’da nasıl satış artırılacağına yönelik bir workshop yapacaklar. Amazon’un Türkiye’ye girmesinin arefesinde gerçekleşecek olan bu workshop sayesinde Türkiye’de ilk defa, tedarikçiler Amazon eğitimi alarak bir ön hazırlık yapmış olacaklar.

Elektronik Ticaret Gümrük Beyannamesi (ETGB), uluslararası ürün iade prosedürü, Almanya ve İngiltere eTicaret pazarlarına giriş, eTicaretin lojistiği gibi çeşitli konuların konuşulacağı konferansta Alibaba.com Türkiye Ülke Müdürü Cüneyt ERPOLAT, Criteo Türkiye Ülke Direktörü Murat KALAFAT Gittigidiyor.com’un CEO’su Öget KANTARCI, Sefamerve.com kurucusu ve CEO’su Metin OKUR, İsveç’ten Channel Advisor Avrupa Direktörü Hakan Tyer, Kanada Montreal’de bulunan Türkiye Ticaret Merkezi kurucusu ve CEO’su Yılmaz NALÇAKAR, yurtdışından gelecek olan Amazon Coach Gil Lang ve Gümrük Ticaret Bakanlığı’ndan bir teknokrat konuşmacı olarak yer alacaklar.


Detaylı bilgi ve bilet satın almak için sayfamızı ziyaret edebilirsiniz: https://goo.gl/myh8e6

Share with friends

Date and Time

Location

DoubleTree by Hilton Istanbul Topkapı

Ortamahalle Mahallesi Anıt Sokağı No:1

Bayrampaşa, İstanbul 34040

Turkey

View Map

Save This Event

Event Saved