Free

10-lecie Forum Edukacji Biznesowej

Event Information

Share this event

Date and Time

Location

Location

Aula 1 CKU - Uniwersytet Ekonomiczny we Wrocławiu

Komandorska 118-120

Wrocław

Poland

View Map

Event description

Description

Z okazji okrągłej 10 rocznicy istnienia Forum Edukacji Biznesowej na Uniwersytecie Ekonomicznym we Wrocławiu mamy zaszczyt zaprosić Was na wspólne świętowanie dekady naszej działalności.

Forum Edukacji Biznesowej - koło naukowe powstałe z inicjatywy studentów, którzy chcieli przekuć teorię w praktykę. Naszym głównym celem jest organizacja spotkań z praktykami biznesu oraz przybliżenie studentom jego praktycznych aspektów. Już od 10 lat kształtujemy kompetencje biznesowe studentów oraz łączymy doświadczenia praktyków biznesu z wiedzą akademicką. Od początku naszych działań zrealizowaliśmy już ponad 190 spotkań, w czasie których średnia frekwencja to 70 uczestników. Co roku w naszych prelekcjach uczestniczy średnio aż
1330 studenów ze wszystkich wrocławskich uczelni.

Aby uczcić te 10 lat wspólnego zdobywania doświadczeń i rozwijania pasji, postanowiliśmy zorganizować dla Was cykl wydarzeń, które - miejmy nadzieję - zagoszczą na długo w Waszej pamięci. Wydarzenia odbędą się między 8-26 października. Trzech prelegentów podzieli się z Wami wiedzą w ramach trzech bloków tematycznych:

I Technologie
II Wystąpienia publiczne
III Ekspansja międzynarodowa

Razem z nami stwórzcie dalszy ciąg tej historii!

Share with friends

Date and Time

Location

Aula 1 CKU - Uniwersytet Ekonomiczny we Wrocławiu

Komandorska 118-120

Wrocław

Poland

View Map

Save This Event

Event Saved