The Lean Startup Conference - (Transmisja na żywo z San Francisco)

Gdansk, Poland

Bummer! Sales have ended.

Unfortunately, tickets for this event are no longer on sale.

View upcoming events Create an event

Event Details

Zapraszamy na transmisję na żywo The Lean Startup Conference. Konferencja w San Francisco jest organizowana przez autora książki The Lean Startup.

Oficjalna strona konferencji: http://leanstartup.co

Czym jest Lean Startup?

Lean Startup to zbiór dobrych praktyk biznesowych opartych o szybkie projektowanie, skrupulatne metryki i szybkie sprawdzanie produktu przez rynek.

Celem metody jest redukcja kosztów i czasu rozwoju nowych produktów oraz lepsze zarządzanie rozwojem nowych produktów poprzez rygorytyczny proces analizy metryk i eliminację ryzyka. 

Metoda wywodzi się z obszaru nowych technologii i młodych firm. Jednocześnie jest z powodzeniem stosowana przez dojrzałe przedsiębiorstwa tworzące usługi i produkty działające "offline". 


Dlaczego warto przyjść?

Na konferencję zapraszamy osoby zainteresowane zastosowaniem Lean Startup w różnych obszarach. Od developerów, przez właścicieli dużych firm i startupów po przedstawiciele akceleratorów i inkubatorów. 


Prelegenci

Ta konferencja to unikalna szansa by na żywo zobaczyć i posłuchać osoby takie jak:

Marc AndressenMarc Andreessen
Twórca przeglądarki Mosaic i Netscape oraz jednego z ważniejszych funduszy branży technologicznej. Andreessen Horowitz przeszli udane inwestycje w takie firmy jak Instragram, Groupon, Zynga czy Skype.

 
Steve BlankSteve Blank
Profesor przedsiębiorczości ze Stanford, autor "Startup Owner's Manual", jednego z najważniejszych zbiorów praktycznej wiedzy ("manuali") dla przedsiębiorców tworzących nowe biznesy.


Eric RiesEric Ries
Autor "The Lean Startup", jednej z najbardziej popularnych książek z dziedziny przedsiębiorczości ostatnich kilku lat. Popularyzator koncepcji Lean Startup.


 
Ash Maurya
Autor "Running Lean", popularnego podręcznika opisującego praktyczny wymiar zastosowania Lean Startup. 

 


Pełen program dostępny jest na anglojęzycznej stronie wydarzenia. Są to twórcy i praktycy najciekawszych koncepcji związanych z innowacją produktową i nowym spojrzeniem na strategię w przedsiębiorczości.


Organizatorzy transmisji w Gdańsku:

Inkubator STARTER Thinkmedia VentureCity.EU FastPR

Dołączajcie do naszego FB Event