" rel="stylesheet">
Skip Main Navigation
Page Content
This event has ended

TEDxIhlasCollegeED

İhlas Koleji

Saturday, May 11, 2013 from 10:00 AM to 7:00 PM (EEST)

TEDxIhlasCollegeED

Registration Information

Type End Quantity
TEDxIhlasCollegeED Ended Free  

Who's Going

Loading your connections...

Share TEDxIhlasCollegeED

Event Details

TED "Paylaşmaya Değer Fikirler" anlayışıyla, kişiler ve organizasyonların TED benzeri kendi yerel etkinliklerini yapabilmeleri için TEDx’i doğurdu. Bu program topluluklara TED gibi organizasyonlar sunmak, bireyleri de iletişime teşvik etmek için tasarlanmıştır. TED yeni bir platform olarak kendini göstermektedir ve bu global hareket fikirlerin güçlenmesinde etkileyici değişiklikler meydana getirmeyi hedeflemektedir.

 

ORGANİZASYON KAYITLARI TAMAMLANMIŞTIR. AÇILABİLECEK EK KONTENJANLAR ETKİNLİK WEB SİTESİ http://www.tedxihlascollege.com ÜZERİNDEN DUYURULACAK VE EK KAYITLAR BU SİTE ÜZERİNDEN ALINACAKTIR. 

Have questions about TEDxIhlasCollegeED? Contact İhlas Koleji

When & Where


Grand Cevahir Hotel & Convention Center
Darülaceze Caddesi
Istanbul, Istanbul 34400
Turkey

Saturday, May 11, 2013 from 10:00 AM to 7:00 PM (EEST)


  Add to my calendar

Organizer

İhlas Koleji

TED Global Organizasyon Komitesinin deneyimleri gösterdi ki 18 dakika, etkili bir sunum yapmak için ideal bir süre. Bu kural hem TED Global hem de TEDx organizasyonları için vazgeçilmez.

Deneyimleri aktarmak, bir hikayeyi paylaşmak ve bunu dinleyicilerin ilgilisini hiç kaybetmeden yapmak için en fazla 18 dakikaya ihtiyaç var. Ayrıca bu süre bize bir gün içinde en ideal sayıda sıra dışı konuşmacıyı izleyicilerle buluşturma fırsatını tanıyor.

  Contact the Organizer

Interested in hosting your own event?

Join millions of people on Eventbrite.

Please log in or sign up

In order to purchase these tickets in installments, you'll need an Eventbrite account. Log in or sign up for a free account to continue.