" rel="stylesheet">
Skip Main Navigation
Page Content
This event has ended

Hlíva ústřičná pěstování

www.panhliva.cz

Friday, December 19, 2014 from 10:00 AM to 1:00 PM (PST)

Hlíva ústřičná pěstování

Ticket Information

Ticket Type Remaining Sales End Quantity
Early bird 100 Tickets Ended
Early bird 100 Tickets Ended Free  

Who's Going

Loading your connections...

Share Hlíva ústřičná pěstování

Event Details

Pěstování hlívy ústřičné má svoje specifika, zvlášť pokud jsou Vaše možnosti omezené na panelákový byt. Hlíva ústřičná je zkrátka trochu specifická a má svoje kouzlo. Jak ji vypěstovat a co k tomu budete potřebovat, potažmo jaké jsou možnosti v této zajímavé disciplíně Vám prozrdadí náš zkušený tým. 

 

Ukážeme Vám jaké jsou trendy, co je důležité a co není, co jsme se za posledních pár let o hlívě ústřičné dozvěděli my a naše děti bude součástí naší přednášky. Součástí celé přednášky bude i ochutnávka netradičních zpracování hlívy protože Hlíva ústříčná - to není je guláš a dršťková polívka...ale daleko víc sexy jídel které si jistě stejně jako my zamilujete!!!

Have questions about Hlíva ústřičná pěstování? Contact www.panhliva.cz

When & Where


Brno
Zahradnická 223/6
60300 Brno
Czech Republic

Friday, December 19, 2014 from 10:00 AM to 1:00 PM (PST)


  Add to my calendar

Organizer

www.panhliva.cz

Pan Hlíva je unikátní projekt pěstování Hlívy ústřičné v recyklovatelném odpadu, v kávové sedlině kterou každý den, ačkoliv je to materiál bohatý na spoustu minerálů a další užitečné látky, vyhazují miliony lidí na celém světě do koše. 

 

Pan Hlíva je naše cesta jak říct světu, a nebo alespoň těm kdo o to stojí, že pořád ještě máme rezervy. Stáčí jen pořádně otevřít oči...Spolu máme tu sílu...

  Contact the Organizer

Please log in or sign up

In order to purchase these tickets in installments, you'll need an Eventbrite account. Log in or sign up for a free account to continue.