" rel="stylesheet">
Skip Main Navigation
Page Content
This event has ended

Ebrahim Nabavi in New York City (Event happening only on March 16)

Daily Event: 7:00 PM to 10:00 PM (PDT)

Ebrahim Nabavi in New York City (Event happening only...

Share Ebrahim Nabavi in New York City (Event happening only on March 16)

Event Details

چرا، واقعا چرا؟

چرا ما ایرانی ها همیشه مخالف همه چیز و از جمله خودمان هستیم؟ چرا همیشه آن جایی که ما در آن زندگی می کنیم بهترین جای دنیاست با این حال دلمان برای جاهای دیگر تنگ می شود؟ چرا ما ایرانی ها اینقدر عاشق ایران هستیم ولی از مردم، تاریخ و جغرافیای آن متنفریم؟ چرا ما ایرانی ها اینقدر در همه چیز موفق هستیم و بقیه مردم جهان این همه بدبخت هستند؟ چرا ما ایرانی ها اینقدر زیبا از فیس بوک، آیفون، آی پاد و سایر تکنولوژی های جهان استفاده می کنیم. بیایید همدیگر را لایک کنیم. چرا همیشه 99 درصد ما ایرانی ها مخالف دولت هستیم ولی 98 درصد آن ایرانی ها جاسوس وزارت اطلاعات هستند؟ چرا ما ایرانی ها هر سی سال یک انقلاب می کنیم و پدرمان درمی آید، با این حال با هر راهی جز انقلاب مخالفیم؟  چرا ما ایرانی ها اینقدر دقیق و خعلی درست و خفن و توپ حرف می زنیم، اینقدر بسرعت پینگلیش می نویسیم، اینقدر قشنگ آواز می خوانیم، اینقدر زیبا می رقصیم و اینقدر حیرت انگیز فیلم می سازیم و خوب نقش بازی می کنیم؟

و چرا، واقعاااااا چرا،  ما ایرانی ها دائما درباره این ایرانی ها این همه نظریه می دهیم؟

پاسخ به همه این چراها و بعضی از چراهای دیگر را در سخنرانی های وحشتناک ابراهیم نبوی خواهید شنید. مباحث جنبی: کاوشی در فنومنولوژی نخبگان فلسفی معاصر ایران؛ احمدی نژاد، دکتر حسن عباسی، و دسته گلی بر آخرین یادمانده ها از آیت الله حسنی.  

در جریان برنامه های ابراهیم نبوی، کلیه کتابهای او نیز عرضه می شود. اگر نخواستید می توانید کتاب ها را بدون امضا و خط خوردگی خریداری کنید.

عکسبرداری، صدابرداری، شنود تلفنی، ضبط کلیه مکالمات برای دادگاه، گفتگو با موبایل، به هم ریختن برنامه فقط در حین سخنرانی و با حضور خودش آزاد است.

با توجه به اینکه داشتن خرافاتی همچون اطلاعات دقیق نظم ذهنی هموطنان را به هم می ریزد، زمان دقیق و مکان دقیق و هر نوع اطلاعات دقیق دیگر بعدا به اطلاع علاقمندان می رسد. از یاری سبزتان سپاسگزاریم.

Have questions about Ebrahim Nabavi in New York City (Event happening only on March 16)? Contact the organizer

Where


Alwan Center for the Arts
16 Beaver St
New York, NY 10004

Daily Event: 7:00 PM to 10:00 PM (PDT)


  Add to my calendar
Ebrahim Nabavi in New York City (Event happening only on March 16)
New York, NY Events Performance Film & Media

Please log in or sign up

In order to purchase these tickets in installments, you'll need an Eventbrite account. Log in or sign up for a free account to continue.